2726

من سه ماه قبل به دوستم یه حرف اشتباه زدم و احتمالش خیلی کمه روی دوستم اثر گذاشته باشه

من به دوستم دسترسی ندارم

من که نمیدونم اثر گذاشته پس میخوام بهش فکر نکنم اما اگه بمیرم اون دنیا خدا واسه گناهی که نمیدونستم من رو عذاب میده؟

اگه برم اون دنیا و یدفعه اون گناه رو تو نامه اعمالم ببینم و متوجه بشم حرف من اثر گذاشته ولی نمیدونستم که حرف من اثر گذاشته باید چیکار کنم؟

فرزندم:                                                                  تو هرگز زاده نخواهی شد!                                         و این تنها چیزی است که بعد ها میتوانی                به خاطرش به من افتخار کنی...

چی گفتی مگه😐

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام

اگر میخی رو جایی بزنی حتی اگر درش بیاری باز جاش هست

اگر یاد بگیری دیگه اون رفتار رو نکنی اون اعمال قبلت هم در نظر گرفته نمیشه

یادت باشه این دنیا هر جور رفتار کنی بهت برمیگرده

اگر انگشتی به سمت کسی گرفتی

بدون سه انگشت سمت خودته

شبیه وسواس فکری عملی رفتار میکنی

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.

اگه میتونی پیداش کن.منم دوران دبیرستان یه دوستم ازم ناراحت شد و هرچی گشتم پیداش نکردم و حالا بجاش استغفار میکنم.امیدوارم خدا هم ببخشه.اما به هرکس دلیل ناراحتی دوستمو گفتم،بهم گفته ناراحتیش بی مورد بوده

اگه میتونی پیداش کن.منم دوران دبیرستان یه دوستم ازم ناراحت شد و هرچی گشتم پیداش نکردم و حالا بجاش اس ...

هر دفعه تلاش میکنم پیداش کنم و بهش بگم 

با اینکه میدونم بهم میگه نه انجامش ندادم ولی استرس به شدت شدیدی میگیرم و میگم نکنه بگه آره با اینکه میدونم احتمال اثر گذاشتن حرفم یک درصد بوده

چند ماهه هر روز به این موضوع فکر میکنم

به شدت شک ام دارم اون حرفی که زدم واقعا همین که فکر میکنم هست یا نه

فرزندم:                                                                  تو هرگز زاده نخواهی شد!                                         و این تنها چیزی است که بعد ها میتوانی                به خاطرش به من افتخار کنی...
2706