2726
عنوان

شوهرم گف مگه دختر شاه پریونی

891 بازدید | 25 پست

دوستان بذارید بهتون تعریف کنم‌چی شده.شما راه حل بدین.دقیقا یک هفته پیش من حالم خوب نبود  ب شوهرم گفتم بریم دکتر. خواسم پیاده شم‌گفتم‌کارتتو بدهگفت  ب قران حاضرم قسم بخورم از عمد کارت نیوردی ک‌کارت منو بگبری .😑وقتی از مطب اومدم اومدم بیرون  خب شلوغ بود طول کشید  تا نوبتم بشه.گفت عصری وقتمو گرفتی از مغازم موندم😑بعد رفتم‌مغازش بهش گفتم وایسادی کفش دخترمونو بده .گفت کنار دستته ب من میگی.انگار دختر شاه پریونی😑بعد گفت اگه ب فکر زندگی بودی میومدی مغازه.ضمن اینکه من معلمم .صبحا مدرسم.بچه ۱ ساله دارم به اون میرسم.اون وقت همچین‌توقعی ازم داره.بعد منم پیاده از مغازش رفتم خونه.الان اینهمه ب من‌حرف گفته بجلی اینکه من قهر کنم اون الان یک هفتست قهر کرده.😑بگین چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با پسر پادشاه همچنان قهر بمون

پاییــز اومـــده؛ پیِ نامـــردی، یه نسیـم رفتــه؛ پیِ ولگــــردی ، توو شبِ سیاه… توو شبِ تاریک ، از چپ وُ از راسـت؛ از دور وُ نـزدیک، یه نفر داره؛ جـار میزنه، جـار،آهای غمی که مثلِ یه بختک؛ رو سینه ی من، شـده ای آوار، از گلــویِ من، دستـاتوُ بــردار… دستــاتوُ بردار… از گلــویِ من ...
2728

بگو اره حس کردم تو هم شاهزاده سوار بر اسب سفیدی

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

این مشکل حادی نیست که برای خودتون بزرگش کردینا. ازین بحث و دعواها همه ما تو زندگیمون ممکنه روزانه داشته باشیم. براش توضیح بده چرا نمیری مغازه. بعدم سعی کن به قهر طولانی نرسه

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹

چند ساله ازدواج کردین؟چند سالتونه؟

شوهرمم به من میگه من میگم آره پس چی فکر کردی 😂

درکل شوهرا خیلی حرف الکی میزنن هیچ خباثتی هم دستشون نیس و اینکه خیلی تنبل هستن اکثرا

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706