2726
عنوان

تو گوشی شوهرم یچیزی دیدم دستو پام داره میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 13130 بازدید | 267 پست

عزیزم شاید اسمش علی بوده گفته علی... شاید شماره کارت برای همسرش یا مادرش بوده شماره کارت خودش در دسترس نبوده 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگم منظور ازون علی گفتن اسم طرف بوده؟ یا اینو علی صدا زده؟؟؟

ایرانسل من برو قسمت خدمات 

ریز کارکرد

ی ایمیل بزن همش میاد واست چه ساعتی به کی پیام داده با کی تماس گرفته ببین همیشه با این شماره در ارتباطه یان

الان ۷ 😐هدف اول ۹ دوم ۸ سوم ۷ چهارم ۶ پنجم ۵ ششم ۴ هفتم ۳ هشتم ۲ نهم ۱ و هدف دهم صفر😍😍
پس احتمالا شوهرت رو به اسم علی میشناسه یا اینکه اسمس برا کسی دیگه ست (که اسمش علی)فرستاده برا ه ...

خب من بین همین دوتا گیر کردم الان😢 خداکنه دومی باشه 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
2728
نمیکنیم نمیکنیم یبارم میکنیم این میشه. پس حتما باید بکنیم دیگه شاید دارن غلطی میکنن البته من دنبال ...

بنظرم باید چک کنید.بین زن وشوهر گوشی وسیله شهصی وحریم شخصی نیست😒

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منوهمسرمو نی نیمون

یه زنگ بزن بعد قطع کن ببین صدا مردونس یا زنونه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منوهمسرمو نی نیمون

شاید شماره کارت تو پیامی بود که اسم طرف علی بود همونو فوروارد کرده بود

با یه خط دیگه بجز خودت بزنگ ببین کیه.... من فکر میکنم این درست تره

منفی بخوام نگااه کنم ممکنه همسرت رو به اسم علی میشناسه یعنی خودشو علی معرفی کرده

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
گلم استرس نکش شاید رفیقش گند کاری کرده پول میخاد شوهرت براش ریخته شما رنک بزن  با یه خط دیگه ز ...

نه رفیقش نبود اخه رفیقاش شمارشون سیوه یا از قبل باهاشون تماس داشته این فقط یه دقیقه قبل پیامش یه تماس ۲۴ ثانیه ای بود همین 

ارع عکس گرفتم خداکنه مرد باشه 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
اصلا اون خانم دوست دخترشه و شوهرت اسمش رو الکی بهش علی گفته حالا گیریم اینم فهمیدی فایده اش چیه ؟ می ...

اینکه نفهمه و خودش بزنه به بلا نسبت خریت خوبه؟ بله باید بترسونتش ک دیگ از این غلطا نکنه وگرنه رو میدی بدتر میشن

یکی بود میگفت نمیخاستم بروش بیارم گفتم دو روزه هوسه فراموش میکته تا وقتی ک هوو اورد سرش

حالا اگ ما بودیم کاری میکردیما ج ر مو ن میدادن

الان ۷ 😐هدف اول ۹ دوم ۸ سوم ۷ چهارم ۶ پنجم ۵ ششم ۴ هفتم ۳ هشتم ۲ نهم ۱ و هدف دهم صفر😍😍
بذار فردا زنگ بزن به شماره مثلا هر کی که برداشت الکی بگو همراه آقای محمدی؟؟؟! بعد اونم میگه اشتباه گ ...

با شماره خودم زنگ بزنم بد میشه؟؟؟ 

بنظر منم احتمال دونی بیشتر.اگه بتونی با یه شماره ای زنگ بزنی ببینی صدای مرده یا زن.مثلا یه فامیلی دیگه بگی.طرف شک نکنه

محبت کنیم،بمونه لای نون گرم
2706