2726

کیا جاری دارن؟

حرفی سخنی نصیحتی...

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم 4تاشو دارم

به به😂

نصیحت چیه؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
مقایسه نکن و درک کن اون زندگی و شرایطش با شما قطعا متفاوته و هوو نیستین
پاییــز اومـــده؛ پیِ نامـــردی، یه نسیـم رفتــه؛ پیِ ولگــــردی ، توو شبِ سیاه… توو شبِ تاریک ، از چپ وُ از راسـت؛ از دور وُ نـزدیک، یه نفر داره؛ جـار میزنه، جـار،آهای غمی که مثلِ یه بختک؛ رو سینه ی من، شـده ای آوار، از گلــویِ من، دستـاتوُ بــردار… دستــاتوُ بردار… از گلــویِ من ...
بدبختیت مبارک 

چرا😅

مقایسه نکن و درک کن اون زندگی و شرایطش با شما قطعا متفاوته و هوو نیستین

افرین خیلی نکته خوبی بود

خودمم به این موضوع فکر میکنم

افرین خیلی نکته خوبی بود خودمم به این موضوع فکر میکنم

❣️❣️❣️

پاییــز اومـــده؛ پیِ نامـــردی، یه نسیـم رفتــه؛ پیِ ولگــــردی ، توو شبِ سیاه… توو شبِ تاریک ، از چپ وُ از راسـت؛ از دور وُ نـزدیک، یه نفر داره؛ جـار میزنه، جـار،آهای غمی که مثلِ یه بختک؛ رو سینه ی من، شـده ای آوار، از گلــویِ من، دستـاتوُ بــردار… دستــاتوُ بردار… از گلــویِ من ...
صمیمی نشو

می‌دونم ولی منو ول کنی با همه صمیمی میشم

زیاد باهاش قاطی نشو ولی محترمانه باهاش رفتار کن

ینی اگه خیلی صمیمی بشم حتما یه چیزی ازتوش درمیاد؟

حتی اگه دختر خوبی باشه؟

من که الان خیلی ذوق دارم ندیدیمش هنوز ولی دعا میکنم مثل خودم پایه باشه😅

2706