2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم بخاطر عفونت گوش گلوبول های سفید دارن در مقابل ویروس مقابله میکنن جای گلوبول هام داخل همین غدد هست در نتیجه اینا متورم میشن خیلی چیز نگران کننده ای نیست اصلا تو فاز چیز خطرناک و اینا نرو ولی برای درمان عفونت ببرش دکتر اونجام دکتر همین حرف منو بهت میزنه درباره غدد لنفاوی

از من پسرم چند سال پیش ورم کرد بردم متخصص اطفال گفت ببر بستری کن ،،گفتم شرایط ندارم خودت یه دارو بده ،،بعد قرص و شربت داد ظرف یه هفته خوب شد باز دوباره دو روز بعد عود کرد دوباره بعد از دو روز ورمش خوب شد ،،،بیشتر بخاطر سرما خوردگیه ببر متخصص اطفال 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بیخ گوشی علائمی دارد که با دیدن آن‌ها می‌توان به اوریون شک کرد و بیمار را به متخصص گوش و حلق و بینی ارجاع داد.‌ البته برخی از افرادی که به بیخ گوشی مبتلا می‌شوند یا علائمی ندارند و یا علائم آن‌ها بسیار خفیف است. معمولا 2 تا 3 هفته بعد از در معرض ویروس بودن و ابتلا، علائم بیماری در شخص بروز می‌کند.‌ مهم‌ترین علامت بیخ‌ گوشی، ورم کردن غده‌های بزاقی است که به صورت یک ورم بزرگ در زیر گلو و گوش خود را نشان می‌دهد. باقی علائم و نشانه‌ها عبارت‌اند از؛

• وجود درد در غدد بزاقی هر دو طرف یا یک طرف صورت همراه با ورم یک طرفه یا دو طرفه
  • درد داشتن هنگام جویدن غذا و یا صحبت کردن و خوردن آب نوشیدنی
  • تب
  • سر درد
  • درد عضلانی و کوفتگی
  • خستگی و ضعف و بی‌حالی
  • از دست دادن اشتها و بی‌میلی به خوردن غذا

معمولا تب 39 درجه و ورم بیخ گوش چند روز بعد از شدت یافتن بیماری خود را نشان می‌دهد. ورم کردن و دردناک شدن غدد بزاقی به مرور زمان اتفاق می‌افتد و در روز اول جزو علائم بیخ گوشی نیست. بیشتر افرادی که در معرض ویروس باشند و با فرد بیمار برخورد داشته‌باشند، به بیماری مبتلا می‌شوند و علائم را بروز می‌دهند.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
دکتر بردمش دیروز براش دارو نوشته گفت سرماخورده اما امروز گفت گوشم درد میکنه الانم زیر گوشش تورم حس ...

چرک کرده مجدد ببریدش دکتر چون دیروز ک این حالتو نداشت 

حوله گرم بذارید ببینید فرقی میکنه

دکتر بردمش دیروز براش دارو نوشته گفت سرماخورده اما امروز گفت گوشم درد میکنه الانم زیر گوشش تورم حس ...

اگر ورم غدد لنفاوی فرزند شما ناشی از عفونت ویروسی باشد، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که علائم ویروسی مانند گلو درد و تب را درمان کنید. اگر غدد لنفاوی فرزند شما به دلیل عفونت باکتریایی متورم شده باشند، ممکن است فرزند شما به آنتی بیوتیک نیاز داشته باشد.

اینو از گوگل کپی کردم،ببرید دکتر مجددا لطفا

چرک کرده مجدد ببریدش دکتر چون دیروز ک این حالتو نداشت  حوله گرم بذارید ببینید فرقی میکنه

اگه عفونت باشه گرم کردنش خطرناکه ممکنه عفونت وارد خون بشه

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706