2410
2553

سلام دوستان من قبلا دکترم بهم فرتیل اید میداد خیلی خوب بود وقتی میخوردم واقعا تاثیرشو میفهمیدم 

دفعه آخرکه رفتم پیشش بهم اینوفولیک داد

تفاوت این دوتا چیه؟

بنظرم اینوفولیک تاثیری روم نداره    اصلا این دوتا قرص باهم متفاوت هستند یا کارکردشون مثل همه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چندسالتونه اخه یجا تحت نظر بودم میگفت فرتیل اید برای خانمای سن بالا بیشتر تاثیر داره

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
چندسالتونه اخه یجا تحت نظر بودم میگفت فرتیل اید برای خانمای سن بالا بیشتر تاثیر داره

۳۶ عزیزم

ماههای قبل که فرتیل اید میخوردم قشنگ وسط سیکلم میفهمیدم تخمک گذاری دارم

ولی این ماه که اینوفولیک میخورم اصلا تخمک ندارم  رفتم سونو روزدوزده قاعدگی و واقعا دیدم تخمک ندارم

یادمم رفت ازدکتر تفاوتشون رو بپرسم وبگم چرا قرصمو عوض کردی

۳۶ عزیزم ماههای قبل که فرتیل اید میخوردم قشنگ وسط سیکلم میفهمیدم تخمک گذاری دارم ولی این ماه که ای ...

من چقدم هزینه کردم گرفتم توی صارم تحت نظر بودم ولی بعد ک نتیجه نگرفتم دکترم عوض کردم گفت اصلا نباید شما این قرصو بخوری با ویتامین باید شروع میکردی این برای سن شما خیلی زوده و اینا قرصش میخوردم حالم انقد بد میشد که نگو همونجا بود فهمیدم چه کلاه گشادی رفته سرم

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2714
کدوم قرص رومگی عزیزم فرتیل اید؟

بله هنوزم دارم ازش فکرکنم کلا ده پونزده تا خوردم ازش 

بله هنوزم دارم ازش فکرکنم کلا ده پونزده تا خوردم ازش 

عزیزم چرا حالت بد میشد؟...دکترم تازه برای من تجویز کرده ما هفت ساله ناباروری داریم و بدون علته نازاییمون...برای ای یو ای اقدام کردیم که قبلش گفتن این دارو رو برای آماده بودن بدنم بخورم هم من هم همسرم