2410
2400

سلام دوستان من قبلا دکترم بهم فرتیل اید میداد خیلی خوب بود وقتی میخوردم واقعا تاثیرشو میفهمیدم 

دفعه آخرکه رفتم پیشش بهم اینوفولیک داد

تفاوت این دوتا چیه؟

بنظرم اینوفولیک تاثیری روم نداره    اصلا این دوتا قرص باهم متفاوت هستند یا کارکردشون مثل همه؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالتونه اخه یجا تحت نظر بودم میگفت فرتیل اید برای خانمای سن بالا بیشتر تاثیر داره

پسرم روزی مرد میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت  جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مردباشی ؛ مردی واقعی
2402
چندسالتونه اخه یجا تحت نظر بودم میگفت فرتیل اید برای خانمای سن بالا بیشتر تاثیر داره

۳۶ عزیزم

ماههای قبل که فرتیل اید میخوردم قشنگ وسط سیکلم میفهمیدم تخمک گذاری دارم

ولی این ماه که اینوفولیک میخورم اصلا تخمک ندارم  رفتم سونو روزدوزده قاعدگی و واقعا دیدم تخمک ندارم

یادمم رفت ازدکتر تفاوتشون رو بپرسم وبگم چرا قرصمو عوض کردی

۳۶ عزیزم ماههای قبل که فرتیل اید میخوردم قشنگ وسط سیکلم میفهمیدم تخمک گذاری دارم ولی این ماه که ای ...

من چقدم هزینه کردم گرفتم توی صارم تحت نظر بودم ولی بعد ک نتیجه نگرفتم دکترم عوض کردم گفت اصلا نباید شما این قرصو بخوری با ویتامین باید شروع میکردی این برای سن شما خیلی زوده و اینا قرصش میخوردم حالم انقد بد میشد که نگو همونجا بود فهمیدم چه کلاه گشادی رفته سرم

پسرم روزی مرد میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت  جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مردباشی ؛ مردی واقعی
کدوم قرص رومگی عزیزم فرتیل اید؟

بله هنوزم دارم ازش فکرکنم کلا ده پونزده تا خوردم ازش 

2417