2726
عنوان

چجوری بیدار میشین دوباره خوابتون میبره 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای من خدا نکنه نصفه شبم بیدار شم اون موقع دقیقا میبینم شوهرم وپسرم خوابن من نمتونم بخوابم دلم می ...

بیچاره ها فکرکن بببین تو همش داد وهوار میکنی نصف شبی تا مرز سکته میرن😂😂😂😂😂😂

2728
میدونی بعضی ها کم خوابن پنج ساعتم کافیه من پنج دقیقه طی روز چشام بره رو هم حالم بهتر میشه

دمت گرم بابا 😂😂نه من تا نخوابم همینم😂

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

وایب منفی نمیدم 

اما وقتی خوابت از بیداریت قشنگتر باشه و بیداریت از خوابت وحشتناکتر 

ادم ترجیح میده که بخابه

فقط بعضیا اینو درک میکنن

این که در چنین شرایطی نیستی ینی نسبتا خوشبختی 

قدرشو بدون ♥️

دو حالت داره یا خسته نیستی یا اون مقدار استراحتی که کردی برات کافی بوده

تا زمانی که رسیدن به تو‌ امکان دارد                 زندگی درد قشنگیست که جریان دارد😔            تمام شهر فهمیدند مال من نخواهی شد           من اما همچنان در فکر این رویای بی حاصل        درخواست دوستی ممنوع⛔
من ساعت ۶ و‌نیم رفتم دستشویی دیگه خوابم نبرد 😐😶 گشنمم شده در حد چی بهت بگم ،این وروجک هم از بس دار ...

واااای از دستشویی صب نگو که بیزارم یعنی من بترکمم دستشویی نمیرم😂😂دستشویی مون یه پنجره داره انقدر صبا سرد که میری وبرگردی کلا خوابت میپره😂😂😂

الهی بگردم😍😍😍😍😍😍😍پاشو یه چی بخور 

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
من چون چند وقته فکرم مشغوله مشکلاتم هست از خواب میپرم واختلال خواب گرفتم شاید بارداری هم بی تاثیر نب ...

سعی کن منظمش کنی گناه داره بچت 

من چون چند وقته فکرم مشغوله مشکلاتم هست از خواب میپرم واختلال خواب گرفتم شاید بارداری هم بی تاثیر نب ...

انشالله زایمان کنی به سلامتی من بارداریم سخت بود چند ماه نشسته رو مبل خوابیدم مایع دور جنین زیاد بود دکترم گفت اصلا شکمت نیفته کیسه پاره میشه نشسته بخواب لگنم وحشتناک درد میکرد 

قبول باشه اینقدر دلم نماز صبح مخواد ولی نمیتونم پاشم 😭😭😭

منم اوایل نمیخوندم بعد باد صبا رو نصب کردم میزارم بالا سرم هم اذان میگه مجبورم پاشم قطعش کنم نمازمم میخونم 😅اگه نماز صب وضو نداشت خوب بود😂😂😂

من بچهام سرما خوردن ۶ بیدارشدن گریه و زاری الان خوابوندمشون دیگ خوابم نمیبره😑

اخی الهی

خیلی سختع خدایی چند تا باهم مریض باشن

2706