2733
2734
میبینی مه در این زمینه ها دستی بر آتش دارم 🤣🤣اونم عزراییل بود مطمئنم 

خدانکنه زبونتو گاز بگیر انشالله عمر طولانی و سلامت خواهی داشت الان برات آیت الکرسی میخونم یه مبلغی میدم خیرات شفا پیدا کنی 😢حالا که لطف کردی تعبیر کردی خوابمو .دیگه این فکرارو نکن 😒😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدانکنه زبونتو گاز بگیر انشالله عمر طولانی و سلامت خواهی داشت الان برات آیت الکرسی میخونم یه مبلغی م ...

حالا رد شد ی چی گفت نگفت میبرمت که .قبلا هم گفتم قبل بیماری سختم ی مردی رو صد بار هر بار ی جای تهران میدیدم .اون قیافه ش نورمال بود .من شفا پیدا کنم فقط قدم به راه خدا و عرفان میذارم .مرسی از دعا و صدقه ت نارینا جون

2731

پدرشوهر من در واقعیت ۲۵روزه فوت شده

دیشب خواب دیدم تو اتاق کاهگلی قدیمیمون هستیم و دخترمم کوچولوعه الان ۱۴سالشه

بعد ما سر سفره کالباس و گوجه داریم و به پدرشوهرم که دم دره تعارف زدم بیاد و گفت نه و رفت تو حیاط

بعد دیدم که فوت شده و خواهرشوهر بزرگم میگه که خودش خواب دیده پدرش کالباس میخاد

و خواهرشوهرم بمامیگه این پول رو شوهرمن بگیره بره کالباس برا بابا بخره بدیم کسی بخوره فاتحه بده

خواب تو خواب شد😑😞

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
خوبه عزیزم .خوبه.اتفاق خوب در خانه انشالله

گلم توی خواب یکی از دوستام بهم زنگ زد تبریک گفت تولدمو گفتم تو که تولد منو نمیدونستی چ روزیه چجوری تبریک گفتی گفت توی پیج فلان خواننده دیدم بهت تبریک گفته بود   اتفاقی واسم نیفته این روزا    

2738
تعبیر نداره

واقعا

من برا شوهرم تعریف گردم مطمئنم میره بهشون میگه و اونا هم کالباسرو میخرن😐

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
پدرشوهر من در واقعیت ۲۵روزه فوت شده دیشب خواب دیدم تو اتاق کاهگلی قدیمیمون هستیم و دخترمم کوچولوعه ...

گلم واسش هر پنجشنبه فاتحه غذا بفرستین و به نیازمندا هم صدقه بدین 

حالا رد شد ی چی گفت نگفت میبرمت که .قبلا هم گفتم قبل بیماری سختم ی مردی رو صد بار هر بار ی جای تهران ...

فدات عزیزم اونجا رو نخوندم که گفتی یه مرد رو چند جای تهران دیدی یعنی چی مگه داریم🤔😐

عزیزم به نیت تعبیرم صدقه به فقیر بده و.شده هزلر تومن

به روی چشم حتما و برای خود شما عزیز دلسوز و خیرخواه که قبل از این که این نوشته رو بخونم قصدشو داشتم. ممنونم که گفتین 

گلم واسش هر پنجشنبه فاتحه غذا بفرستین و به نیازمندا هم صدقه بدین 

اره غذا و خوراکی و اینا که میدن خانوادش

منم دستم تنگه ولی بازم شوهرم یه چیزایی میگیره

بیشتر قران میخونیم

2706