2703
2553
عنوان

مهربونا بیاین نظر بدین این لباسا باهم قشنگن برای تولد دوستم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 140 پست
اره چرا حذفش کردی اخه 😭

اسی البته تاپیک خودته ها 😉😜😜😜😜

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ن ببخشید استارتر اعصاب نداره

😄😄😄 فک کردم با من هستی 

گفتم کجا دعبا دارم 😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
واااای همااااتوعم ک هستیییی  چطوریییی  بابا همش ارسال ناموفق میزنه  حالا یکی از بچ ...

من بودم 😜😜😜😜

2714

نه

اینا برای هیکلای باریک ترکه ای مناسبه

اون مدل شومیز بالاتنه رو دوبرابر نشون میده

کوتاهیشم شکم و پهلو رو بیشتر به چشم میاره

مدل دامنشم خیلی چاق نشون میده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
شما گلی 😁💖

😅😅🙆🙆❤❤❤😍

با هرکی که چرت و پرت بگه(البته بلاااانسبت شما) بله دعوا دارم  اصولا در زمینه چرت و پرت بافی د ...

از اونایی ک از کاه کوه میسازن؟

الفرارر🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

هرچی تو میگی درست میگی !حق با توعه!🤭🤭🤭🤭

ریپلای نزن دیگع میگم که شما درست میگی 

شما یا همفکر منی ...یاهموطن منی ،پس بینمون دیوار نکش:)♥️
2706