2726
عنوان

مهربونا بیاین نظر بدین این لباسا باهم قشنگن برای تولد دوستم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 140 پست
این همه آدم منتظرن تو بی تفاوت با یکی دیگ احوالپرسی میکنی؟

دقیقااااا

باید به شما جواب پس بدم؟ 

بار اول گذاشتم ندیدی 

این مشکله شماس نه من

(بقیه یه وقت بدبرداشت نکنن بخدا اینترنتم خوب نیس 

همتون عزیزید برام که وقت میزارید♥️♥️♥️

این صرفا جواب جمله گستاخانه ایشون بود)

اگه گذاشتی پاک نکن لایکم کن بیام نگاه کنم

یه چرخی میزنم سایت

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دوباره گذاشتی لایکم کن 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2728
دقیقااااا باید به شما جواب پس بدم؟  بار اول گذاشتم ندیدی  این مشکله منه نه شما  ...

😂😂سر صبحی دعوا داری؟

نوشته جمله گستاخانه😂😂😂😂😂آی دلم 

شما یا همفکر منی ...یاهموطن منی ،پس بینمون دیوار نکش:)♥️
بچهااااا قربونتون برم باور کنین همش ارسال ناموفق میزنه ببخشید که منتظر موندین ♥️♥️♥️ کاش حذفش نمیک ...

اره چرا حذفش کردی اخه 😭

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
😂😂سر صبحی دعوا داری؟ نوشته جمله گستاخانه😂😂😂😂😂آی دلم 

با هرکی که چرت و پرت بگه(البته بلاااانسبت شما)

بله دعوا دارم 

اصولا در زمینه چرت و پرت بافی دیگران یکمی رک جواب میدم

اول صبی با مردم دعوا داریا

وا من ؟؟

2706