2703
2553
عنوان

مهربونا بیاین نظر بدین این لباسا باهم قشنگن برای تولد دوستم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 140 پست
موهام تا اول رونمه و حالت دارم  میخوام باز بزارمشون  با یه آرایش کلاسیک زرشکی  خود ...

ندیدم زود برداشتی

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منتظرم عکسو میذاری بازم

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2456
عههه هسته گردوووو چطوووری

پولی عزیززززز 

خوبی؟😂😂😂 بزار ببینم چی قراره بپوشی پولی جان

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2714
این همه آدم منتظرن تو بی تفاوت با یکی دیگ احوالپرسی میکنی؟

آره والا 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
این همه آدم منتظرن تو بی تفاوت با یکی دیگ احوالپرسی میکنی؟

بابا بدبخت گذاشت حذف کرد 

ماها دیر رسیدیم حالا باز بزاره احتمالا 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
نهایت بی احترامی به کاربرایی که اومدن تاپیکش 

ناراحت نکن خودتو 

اینترنتم خوب نیس عکسا ارسال نمیشن  همون موقع هم خیلییی سخت ارسال شدن

😕 اسکرین شات بگیر بعد ارسال کن شاید ارسال بشه

2706