2726

بچها این دوستم یجورایی خواهر عشقمم هست

تولدش خیلییی برام مهمه 

چون تو چشمم 

بنظرتون این دو لباس باهم قشنگه؟

هیکلم تپره 

به هیکلای تپل هم استایل کلاسیک خیلی میاد 

حداقل برا من اینطوره 

درسته پهلو و شکم دارم تا حدودی ولی سینه و باشن پری دارم و فکرکنم بیاد 

نظرتونو بگیییین

پز زیر پوستی نده عسک وبزار😅

یه جورایی چجوری خواهرشه😂

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قشنگن

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.

اره قشنگه

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

موهام تا اول رونمه و حالت دارم 

میخوام باز بزارمشون 

با یه آرایش کلاسیک زرشکی 

خودم میکاپ کارم 

رو چشمام زیاد مانور نمیدم فقط رژ زرشکی میزنم 

و یه گردنبند نقره با آویز سنگ قرمز 

و ژلیش مشکی

اتفاقا همچین دامنایی ادمای تو پرو بیشتر چاقتر نشون میده باید یچیزی بگیری که لاغر تر نشونت بدع 

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

عکسو نذاشتی 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706