2410
2404

صبح‌شیرین‌تون، نی‌نی سایتی‌ها،

میشه راهنمایی کنین، شماها برای اینکه بروز باشین چیه مطالعه می‌کنین؟

خیلی ممنون میشم اگه این لطف رو در حقم بکنید،

راستی تو اینستا چه پیج‌هایی رو دنبال می‌کنید برای اینکه اطلاعاتتون بره بالا؟🌷🌹

کسی است راهنمایی کنه بچه‌ها؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

تو اینترنت سرچ میکنم هرچیزی که بشنوم

اسم قرص 

اسم آهنگی ک بلد نیستم

حتی این رژیمی ک گرفتم کسی یادم نداد خودم سرچ کردم گشتم و خوندم بهترین رژیم (واسه خودم) پیدا کردم

هدف های من👈گرفتن گواهینامه😁 ۶۵ کیلو شدن😍 کار کردن آرایشگری💁‍♀️ ماشین خریدن😍و به آرزوهام کم کم رسیدن😊😊😃😃

اطلاعاتی که توی فضای مجازی ارائه میشه غالبا سطحی و بدون منبع هستن و این باعث شده جمعیت زیادی فقط توهم دانایی پیدا کنند و اگه گوشی رو بذارن کنار می‌بینن دنیای واقعی چیز دیگریه بیهقی میگه هر چه در تاریخم نوشتم یا از فردی بوده که تو ماجرا بوده یا فردی که بسیار موثق و بهش اعتماد داشتم و او خودش از کسی که در ماجرا بوده شنیده. پس اطلاعات اول از همه از کتاب‌های معتبر بعد سایت‌های معتبر میاد

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2421
چند ساعت میاین شما اینجا بعد چیا یاد میگیری در روز عزیز؟😅

نهایتش یه ساعت   تجربیات بقیه بهم انگیزه میده

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
اطلاعاتی که توی فضای مجازی ارائه میشه غالبا سطحی و بدون منبع هستن و این باعث شده جمعیت زیادی فقط توه ...

خوب عزیزم پیشنهادت چیه یعنی کمتر تو فضای مجاز گشت بزنم؟

اینستا پیج محمد رضا برخورداری  و هاوین حسینی رو فالو دارم خیلی روی اعتماد به نفس زنان و آگاهی موثره.

و همینطور پیگیری اخبار از چند منبع مختلف.

کتابهای زندگینامه و روانشناسی مشهور خوبن.

علم روز هم کلمه ای به گوشم میخوره تو سایت ها درباره اش میخونم و مطالب مرتبط رو همینطور.تا کتاب مرتبطی برای مطالعه پیدا کنم(هیچی کتاب نمیشه)

برای مطالب آموزشی از سایت فرادرس استفاده میکنم.

نرم افزار نصب میکنم و آنلاین کار باهاش رو تمرین میکنم(هم یادمیگیری ،هم باعث به چالش کشیدن مغز میشه)

چند وقته یادگیری زبان انگلیسی رو شروع کردم .

من یکبار ۱۵ کیلو کم کردم بازم موفق میشم . قد:۱۶۳. وزن اولیه:۹۰   شروع رژیم140۱/۰۹/۱۰ وزن فعلی ۸۸ 🌹به امید موفقیت🌹
خوب این کتابهای معتبر متاسفانه در دسترس همه مردم نیستن

شما خودتون برای اینکه بروز باشی چی میخونید میشه بگید

شاید باورتون نشه یکی از بزرگترین ترس‌هام همون عقب موندگی😅

2407