2737
2734
عنوان

انفولانزا کودکان

1176 بازدید | 13 پست

پسرم سه روزه مریضه بردم دکترم گفت آنفولانزا یا سرماخوردگیه 

براش انتی بیوتیک و شربت تب بر و شربت سرماخوردگی نوشت براش 

اما الان سه روزه هنوزم تب داره 

هنوز چند ساعت خوبه اما شبا تو خواب تب میکنه

چکار کنم 

چند روز طول میکشه

شما تجربشو داشتید؟؟؟

تبش ک قطع میشه اما سرفه میمونه دختر من ازیترو ۱۰۰ تموم کرد با اسپری سالبوتامول خیلی سرفه میکنه صبح ک بیدار میشه از ترسم دیشب قبل از خواب شیر بادوم براش درست کردم الانم حریره درست کردم با سرنگ تو خواب بهش دادم

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آنفولانزاست فکر کنم،تبش مهمولا چند روز طول میکشه،ان شاءالله که زودی حالش خوب بشه،به نیت سلامتیش و قطع شدن تبش یه مرتبه دعای نور رو میخونم

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2731
2738

من دیگه حرفه ای شدم دکتر نمی‌برم خودم در خانه درمان میکنم تجربه من میگه تب ویروسی استامینوفن جواب نمیده فقط ایپو پروفن مخصوصا شب بدید که بچه تخت بخوابه و بدنش آروم و راحت باشه. 

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.

سر خود هم آنتی بیوتیک نمیدم چون اگه ویروسی باشه آنتی بیوتیک بدنو ضعیف می‌کنه صبر میکنم اگه بعد چهار روز تب کنترل نشد یا اوضاع بدتر شد آنتی بیوتیک میدم. 

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.
سلام عزیزم پسر منم الان مریضه تبش پایین نمیومد دیروز از شب قطع شده بود الان باز شروع شده.بنظرت بیدار ...

حواست به تبش باشه 

تب بچه سرکشه یهو میره بالا اگه تب داره بهش استامینوفن رو بده