2726
عنوان

اگه معجزه از خدا دیدید بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 4034 بازدید | 77 پست
اگ خواب نزدیک اذان ببینی چقدر طول میکشه تعبیر شه دقیقه ده دقیقه ب چهاردیدم 

عزیزم هر خوابی تعبیر ندارن. ساعت مشخصی داره

خواب بعد از اذان صبح فکر کنم تعبیر داره. 

خواب را هم بسپار به حضرت علی که خوب تعبیر کنن و صدقه بذار و بهش فکر نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8841035/بیاین-نینیمو-نشونتون-بدم-۲-ماهه-از-بیمارستان-مرخص- ...

میفهممت.....منم بزرگترین لطفی ک خدا بهم کرد معجزه زندگیم دختر ۱۱ ماهمه .....۹ ماه مطلق خوابیدم وقتی دنیا اومد سرش حالت درازی داشت خیلی دکتر بردم گفتن درز ملاج بچه بستست خیلی دکتر بردم خیلی گریه کردم خیلی زار زدم دو ۳ ماهه اول خونه رو ول کرده بودم رفته بودم خونه بابام مرده متحرک بودم تا ۵ ماهگی ک عملش کردیم روز عمل دکتر گفت عمل عمل سختیه احتمال مرگ ومیر داره از پزشکی قانونی آزمون امضا گرفتن من حالم بد شدم بردنم اورژانس دکتر بیهوشی ب شوهرم گفته بود بچتون میبینی طاقت داری ۲ ساعت دیگه نباشه اونجا اونم حالش بد شده بود آوردنش اورژانس.....روز سختی بود ساعت نمی‌گذشت ....خداروشکر توکل کردیم بخدا متوسل شدیم ب ائمه وبچمو دادم ب خانوم رباب گفتم گلت ۶ ماهش بود پر پر شد مواظب بچم باش.....اون گذشت بعد عمل مرخص شد تب کرد دوباره بردیم بیمارستان تب ۳۹ بود رگش پیدا نمیشد ۵ تا بخش بچه رو بردن بالا بردن پایین سوراخ سوراخش کردن نتونستن رگ بگیرن تا ۲ تا دکتر و۷ تا پرستار اومدن رضایت بگیرن ببرن لچه رو اتاق عمل رگ گردنشو با بیهوشی بگیرن احتمال آمبولی داشت احتمال اینکه خونریزی کنه داشت....وااااای من هنوز بدنم از استرس روز عمل آروم نشده بود اینا چی میگفتن بچه رو ببرم چیکارش کنم م راه پس داشتم ن راه پیش زار میزدیم .....اتاق خصوصی گرفتیم شوهرم شروع کرد ب خوندن نماز استغاثه ب حضرت زهرا.....همونجا دکتر گفت ی پرستار سالمند هست بازنشسته شده فقط اون میتونه رگ بگیره ۱۲ شب رفتن از طرف بیمارستان آوردنش خدا عمر با عزت وسلامتی بهش بده خدا هر چی از خدا میخواد بهش بده مثل ی فرشته اومد رگ بچمو گرفت ورفت.....اینم بود از معجزه زندگیم....ک تا عمر دارم ممنون خدا هستم بخاطر عشق جانم

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2728
نمیدونم بلد نیستم تگ کنم

@ 👉اول اینو بزار بعد  ، اسم کاربری بنویس برات بالا میاره وقتی یالا اورد روش بزن آبی شه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
میفهممت.....منم بزرگترین لطفی ک خدا بهم کرد معجزه زندگیم دختر ۱۱ ماهمه .....۹ ماه مطلق خوابیدم وقتی ...

چشام پرشد چقدر روزای سختی داشتی گلم خدا حفظش کنه برات 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
میفهممت.....منم بزرگترین لطفی ک خدا بهم کرد معجزه زندگیم دختر ۱۱ ماهمه .....۹ ماه مطلق خوابیدم وقتی ...

عکس بچت که تو بیمارستانه داغ دلمو تازه کرد. 😭😭😭😭

انشالله داغش نبینی عروسیشو ببینی و زیر سایه الله و پدر و مادر خوشبختیهاشو ببینی. 

واقعا تمام زندگی معجزه است 

خدایا شکرت الحمد لله

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
عکس بچت که تو بیمارستانه داغ دلمو تازه کرد. 😭😭😭😭 انشالله داغش نبینی عروسیشو ببینی و زیر سایه ال ...

ان شاالله عزیزم ممنونم ازت

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
حتمتمعجزه هست.ودیدم واقعا.ولی الان خواب خوبی ندیدم حالم اول صبحی خوب نیست😭

ان شاالله ک روزو روزگارت به لطف خدا خوب باشه دلت رو باخوابت بد نکن امیدوارم امشب ک میخوابی غرق شادی معجزه خدا باشی

خدایاشکرت که هوامو داری شکرت که معجزه وار حاجتمو دادی ممنون بابت عیدی که بهم دادی😍😍😍 خدایاشکرت برای برگشتن عشقم ودرست شدن کارا ازدواجمون 😍😍😍😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت
2706