2726
عنوان

اگه معجزه از خدا دیدید بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 4065 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم ۱ ماه تو کما بود  ۱ ماهم به بالاترین دز اکسیژن وصل بود بدون هیچ حرکت یا واکنشی  ...

الهی فداش شم   

معجزه خداجونم همینه دیگه...قدرت با اونه 

اگر خدا اراده کنه پسرت در آینده قویترین مرد ایران هم میشه

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
خدا رو شکر من فعلا گیر کردم یه مشکل چندین ساله دعام کنید شاید دعای شما بگیره برام 🙏

بببین تا رهاش نکنی فایده نداره من و تو ک استغفرالله از خدا بزرگتر نیستیم بببین خدا راهشو بلده

بسپار بخدا یا حل میشه

یا بهترش برات میاد

راضی بشیم ما بنده ها بخاطر حکمت خدا خیلی خیلی عالی جوابمونو میده

رها کن 

2728
همه اینایی که گفتی قبول دارم خدا رو شاکرم ولی فشار زندگی عقل و روح آدمو درگیر میکنه دعام کنید 🙏

بخدا همین الانشم زیر فشار زندگی بیدارم و خوابم نمی‌بره باورت میشه؟!!!

ولی خب همین فشارهاست که مارو به خدا نزدیکتر میکنه وگرنه آدم بی غم وغصه که کاری با خدا نداره چیزی ازش نمیخواد

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
عزیزم 😍خدا رو شکر خدا بچتو بهت بخشید ان شاالله دومادیشو ببینی هزار ساله بشه برا منم دعا کن 🙏

نا امید نباش عزیزم خدا هرچی که صلاحت باشه همونو میده بهت ❤️❤️❤️❤️

اگر میدانستم این آخرین دقایقی است که تورا میبینم به تو میگفتم “دوستت دارم “ و نمیپدانشتم که تو خود این را میدانی همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت ها به ما بدهد کسانی را که دوست داری کنار خودت داشته باش و به آنها بگو که چقدر دوستشان داری بگو که چقدر برایت مهم هستند بگو که وجودشان برایت نیاز است مراقبشان باش چون شاید فردایی نباشد برای جبران گفته هایی که یک روز از گفتنشان گذشتی ! 
من پسرم ۱ ماه تو کما بود  ۱ ماهم به بالاترین دز اکسیژن وصل بود بدون هیچ حرکت یا واکنشی  ...

ای خدا رو شکر

همین که سپردی بخدا معجزه شد

حالا تو تمکز کن رو سلامتیه پسرت باور کن هر روز بهتر میشه هر روز شکرگزاری کن رو لبخندی ک میزنه

غذایی ک راحت میخوره

کنارت میخوابه بدون هیچ دستگاهی

واقعا خدا رو شکـــــــــــــــــــــــــر

خوش بحالت منو دعا کن قطعا عزیز خدایی شاید دعات برا من بگیره خیلی گرفتارم 

عزیزم چله شهدا بگیر  خیلی حاجت میدن شهدا.

یه شهید یا چند شهید انتخاب کن مثلاً روزی ۱۰۰مرتبه صلوات بخون یا هر چیزی خودت میخوای مثل حمد، توحید و....

انشالله به صلاحت باشه حتما حاجت روا میشی

قربونت. خدا هوای همه را داره. ما آدما اینقدر عجولیم و می‌خوایم هر چی ما می‌خواهیم بشه, به خدا فرصت ن ...

👍👍👌

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
اگ خواب نزدیک اذان ببینی چقدر طول میکشه تعبیر شه دقیقه ده دقیقه ب چهاردیدم 

ربطی به زمان تعبیرش نداره شاید حتی یکماه طول بکشه 

من خودم بارها خواب میدیدم که با یکی از نزدیکانم به مشکل شدید خوردم اما هربار بیدار میشدم هیچ خبری نبود و باهم معمولی وخوب بودم وخیال راحت میشد

اما بعد ساید یکی دوسال الان اون خواب برام تعبیر شده 

شایدم فردا صبح تعبیر بشه

مهمترین چیز اینه که خوابتو به بهترین اتفاق تعبیر کنی اگر اینکارو کنی نتیجشو میبینی

2706