2703
2553
عنوان

اگه معجزه از خدا دیدید بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3882 بازدید | 77 پست

بله بارها بارها دیدم 

خیلیام دیدم ناامیدشدن ولی بعدش ب حاجتشوون رسیدن 

براساس زندگی کردنم اینو دریافت کردم از خدا هرچی بخاهی بهت میده  یک اینک خودش بخاددوم اینک ب زمانش بده      خیلی وقتا صداش کردم نشونه خواستم وقتی میدیدم خبری نیس و اونم داده دستش دردنکنه😍 

همیشها حال دلمو خوب میکنه 

ایمان داشته باش ب حکمت و تقدیرش 

راهای مختلف حاجت روایی زو برو در کنارشم نشونه ،   

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دیدم 

آبروم حفظ شده

از جایی ک نمیدونستم پول برام رسیده و میرسه😎

با وجود ازدواج فامیلی بچه هام سالمه

هر روزم بدون دردسر میگذره

حالا مشکلاتم داشتم ولی من یاد گرفتم رو اتفاقهای خوب تمرکز کنم تا اتفاقهای خوبم برام بیفته

شکــــــــــــــــــــــر گزاری واقعا معجزه میکنه

مثلا هر روز ک ن دم ب دقیقه ولی هی میگم خدایا شکر امروز خبرای خوبی بهم میرسه یا خدایا شکر همه چی بر وقف مراده روزم بدون دردسر میگذره

2456

تموم زندگیم تا حالا معجزه خدا بوده، جاهایی که فکر کردم زندگیم به یه تار مو بنده، خدا نذاشته تنها بمونم ، قربونش برم  لحظه هایی حضورش رو حس کردم که از همه جا بریده بودم🌹

❤️ خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند خودت میسپارم❤️
🥺ی خانم دیدم تو تاپیکا ک تفسیر میکنه ولی اسمشو بلد نیستم.نگران نباش.

کدوم  مامان امیر پرهام میگی فک کنم اینه اسمش 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
معجزه دیدم واقعا چیز غیر ممکن بود که اگر درست نمیشد شاید من دیگه به زندگیم ادامه نمی‌دادم ولی در اوج ...

خوش به سعادتت من خیلی وقته منتظر معجزم کلی نذر و دعا هم کردم ناامیدی سراغم میاد نمیدانم دیگه چه دری رو بکوبم 

من زایمان سزارین داشتم. ۱۴شهریور تولدمه ۱۰ شهریور دکتر گفت برم برا زایمان. خیلی با خودم کلنجار رفتم تولد پسرم بندازم ۱۴. ولی ته دلم راضی نشد. گفتم ولش کن ارزش ندارد 

البته سه تا بچه از دست داده بودم. برا همین هم میدونستم ارزششو 

روزی که رفتم زایمان تو اتاق عمل دیدم دکتر داره میگه این چرا اینجوریه. بند دلم پاره شد گفتم خدا کنه بچم چیزیش نباشه. 

نگو که لوله رحم ترکیده بوده و شکمم پر از خون .

اینجا معجزه خدا را دیدم هم بچم چیزیش نشد و هم اینکه تاریخ را عقب ننداختم . و هم خودم آسیب جدی تری ندیدم. 

2714
بله بارها بارها دیدم  خیلیام دیدم ناامیدشدن ولی بعدش ب حاجتشوون رسیدن  براساس زندگی کردن ...

خدا رو شکر برای اینکه خدا نگات کرده منم دعا کن انگار قلبم تیر خورده میدونم خدا الان حالو روزمو میدونه فقط دلم میخواد یه لحظه بگه این بندم گناه داره چقدر فشار بزارم رو قلبش آزادش کنم حاجتشو بدم😢

خوش به حالات برا معجزات خدا من هم منتظرم چی کار کردی که خدا نگات کرد من خیلی فشار رومه دلم عجیب پره& ...

من خودم رو بنده خدا میدونم کسی که منو آفرید و حواسش همیشه بهم بوده...

ببخشید ولی آیا تو غیر این فکر میکنی درمورد خودت ...

یک لحظه به دستهات نگاه کن رگ و پی و گوشت واستخون رو ببین ودوباره لمسش کن  تو داری خدارو لمس میکنی این معجزه نیست؟!!!

کسی که تو رو اینطور آفریده براش چقدر زحمت میخوا  که مثلا تورو پولدار کنه یا فقیر 

تو رو خوشحال کنه یا ناراحت

تورو به آرزوت برسونه یا نه...

قدرت در دست اونه و تو یک تکه از جان خدایی کسیکه در حدیث قدسی می‌فرماید

اگر انسان میدونست من چقدر به وجودش مشتاقم ودوستش دارم هر آینه از شوق جان میداد...

اگر همینطور ادامه بدم خودم الان قاطی میکنم😄

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
خیلی دیدم  آبروم حفظ شده از جایی ک نمیدونستم پول برام رسیده و میرسه😎 با وجود ازدواج فامیلی ...

خدا رو شکر من فعلا گیر کردم یه مشکل چندین ساله دعام کنید شاید دعای شما بگیره برام 🙏

تموم زندگیم تا حالا معجزه خدا بوده، جاهایی که فکر کردم زندگیم به یه تار مو بنده، خدا نذاشته تن ...

خوش بحالت منو دعا کن قطعا عزیز خدایی شاید دعات برا من بگیره خیلی گرفتارم 

من پسرم ۱ ماه تو کما بود 

۱ ماهم به بالاترین دز اکسیژن وصل بود بدون هیچ حرکت یا واکنشی 

حتی گریه هم نمیکرد از ۷ روزگی تا ۶۰ روزگی

دکترا به ما میگفتن دیگ نمیمونه به همسرم میگفت دست خانومتو بگیر ببرش مسافرت زندگی کنید انشالله یه بچه ی دیگ

خیلی روزای بدی بود خیلیییییی منه ۲۲ ساله اونجا داغون شدم شاید چندین سال پیر شدم … همه نذری کردم همه دعا و‌قرانی خوندم ولی هی‌بدتر میشد اخرش گفتم خدایا اگه صلاحه بدش بهم برش گردون من ازت زور نمیخوام اک صلاح نیست ک باشه اشکال نداره فقط درد نکشه بیشتر از این تو اوجه ناامیدی بچم از اینتوبه ( دستگاهی ک لولشو میفرستن تو ریه اکسیژن مثنوعی میده یجورایی ) اونم ی بچه ۱ ماهه 

وصل شد به ی دز کمتر اکسیژن یعنی تحمل کرده بود عکساش توی این موبایلم نیست ک‌بفرستم ببینی چقد چیز بهش وصل بود چقد بدنش‌کبود بود چقد باد کرده بود ولی پسرم پشت سر گذاشت و مرخص شد شاید الان هنوز عوارضش باشه ولی خوبه 

همین ک میخنده الان دنیا مال منه ۹ ماهشه 

اگر میدانستم این آخرین دقایقی است که تورا میبینم به تو میگفتم “دوستت دارم “ و نمیپدانشتم که تو خود این را میدانی همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت ها به ما بدهد کسانی را که دوست داری کنار خودت داشته باش و به آنها بگو که چقدر دوستشان داری بگو که چقدر برایت مهم هستند بگو که وجودشان برایت نیاز است مراقبشان باش چون شاید فردایی نباشد برای جبران گفته هایی که یک روز از گفتنشان گذشتی ! 
2706