2737
2734
عنوان

صبحتون عسل 🍯🍂💛

107 بازدید | 8 پست

بزرگی را گفتند: رازِ همیشه شاد بودنت چیست؟

گفت: دل بر آنچه نمی‌ماند، نمی‌بندم!

فردا یک راز است نگرانش نیستم، دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمی‌خورم و امروز یک هدیه است قدرش را می‌دانم✨ 💖

امروز با انرژی پاشو حال خودت و اطرافیانت و خوب کن...

امروزم یه فرصته برا اینکه رشد کنی ، خوب باشی، عشق بورزی، گذشت کنی و به خدا نزدیکتر بشی🌸🤍

#یاعلی‌مدد

همیشه گذشتن مقدمه رسیدن است!🌱💛 گذشتن از لذت های کوچک برای اهداف بزرگ...راستی رفیق بزرگی میفرماید جز آنکه دل به خدا سپرده رسم دوست داشتن نمی‌داند...🙃 راه خدا = عشق = آرامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروزم با تاپیکای شاد و پر انرژی شروع  شد . همگی شاد باشید الهی 🙏❤

🌸🌿🌷

همیشه گذشتن مقدمه رسیدن است!🌱💛 گذشتن از لذت های کوچک برای اهداف بزرگ...راستی رفیق بزرگی میفرماید جز آنکه دل به خدا سپرده رسم دوست داشتن نمی‌داند...🙃 راه خدا = عشق = آرامش
2731
ببین منی که ۲۰ساله صبحونه نمیخورم عکسو دیدم دلم خواست🥲🥲🥲

حتما بخورید چون مقوی بدن هست 🌸

به به چه صبحانه ای     چه آتیشی      

😍

2738

😍😍😍😍😍😍😍😍

😍😍😍😍😍😍😍

😍😍😍😍😍😍

😍😍😍😍😍

😍😍😍😍❤

😍😍😍❤❤❤

😍😍❤❤❤❤❤

😍 ❤❤❤❤❤❤❤

😍😍❤❤❤❤❤

😍😍😍❤❤❤

😍😍😍😍❤