2726
چیزی که شما میگی یک در هزاره در ضمن خیانت هییییییچ توجیهی نداره عزیزم

من قبول ندارم. که یک در هزاره.

خیلی من خیانت دیدم اکثرشون هم از روی مشکلی بوده که با همسر داشتن. 

فقط یه مورد شنیدم که مرده به زنش میگه من عادت دارم به اینکار وگرنه تو نه مشکلی داری و نه هیچی . میتونی تحمل کنی بمون نمیتونی برو. این آدم مریض 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم همیشه اینطور بوده که زن خوب گیر  آدمهای کثیف میاد و زن کثیف گیر یه مرد خوب و مومن

نه همیشه هم اینطوری نیست دور و برتون را نگاه کنید زن و شوهر سالم هم زیاد هست 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
من قبول ندارم. که یک در هزاره. خیلی من خیانت دیدم اکثرشون هم از روی مشکلی بوده که با همسر داشتن.&nb ...

همسر من با منم نامزد برده با دوست دخترش بوده الان هنوز من رندگی رو باهاش شروع نکرده بودم چه مشکلی داشتم،؟

2728
من قبول ندارم. که یک در هزاره. خیلی من خیانت دیدم اکثرشون هم از روی مشکلی بوده که با همسر داشتن.&nb ...

در ضمن همسر من ۱۲ سال با زن متاهلی رابطه داشته که غیر از همسر من با مردهای دیگه ای هم بوده .حتی تمام روستای همسرم میدونن که وضعش خرابه از لحاظ اخلاقی در ضمن برادر شوهرهای همینطور هستن  جاریهام اونقدر زنهای نجیبی هستن که باورتون نمیشه بارها خیانت دیدن و یه چیز عادیه توی خانواده همسر من خیانت😔😔😔😔

چقدر شرایطتت مثل من بوده 

دقیقا هرزه و پول خرج کن و گیر نمیداد بهم 

من طلاق گرفتم اما راست حالم بهتر نشد 

چون ۱سال میگذره از طلاقم هنوز ازدواج  مجدد نکردم 

سنمم داره بالا میره شرایط بدتری حتما برام پیش میاد 

و میترسم نفر بعدی هرزه باشه و علاوه بر اون پولم خرج نکنه بی پول باشه دگ بد از بدتر

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭