2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مشکلی؟ اون که خودش نیومد بقیه رو واسطه کرد منم چون زندگی رو از نظر اون بی ارزش حس کردم بی خیال ش ...

من از اطرافیانم دختر داییم بود که شوهرش خیانت میکرد، زرگر بود همیشه هم دخترداییم تامین بود یعنی ایشونم خرج خوب میکرد. اواخر دیگه پررو شده بود تو پارکینگ خونه زن میاورد، مواد هم میکشید میگفت تفننی میکشم. به دخترداییم میگفت تو چیکار به کار من داری زندگیتو بکن تومهمی که شدی زن من اونا دستمال کاغذی هستن! اینا چیزایی بود که من میدونم دختردایی منم خطا زیاد داره نمیتونم بگم آدم مظلوم و بی گناهیه. میخوام بگم بعد از ۱۵ سال زندگی جدا شد. بچه هم داشت. الان ازدواج مجدد کرده شوهرش هم شنیدم خوبه. شوهر ایشون که آدم نشد با اون همه کشمکش و درگیری و دعوا... در مورد شوهر شما نمیدونم کاراشو بزاره کنار یا نزاره. اما اینکه میگن آدم خوب نمیاد و ازدواج دوم بدتر میشه رو قبول ندارم اتفاقا خیلیا رو دیدم ازدواج دوم خیلی بهتری نصیبشون شده. ان شاالله برای شما هم بهترین پیش بیاد

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
چرا؟مگه کاربری قحطیه،یه شماره میخاد دیگ

من ۱۰ تا کاربری داشتم یا لغون یا رمز و یادم میرفت

الانم یه کاربری فعال دارم ولی چون با اون تاپیک زیاد میزدم دوس نداشتم اونجا مطرح کنم 

2728
2738
سه سال هست بخاطر مساله ای شبیه شما یک شب بدون گریه نخابیدم پودر شدم له له مردم تا پای بچه وسط-نیس جد ...

گاهی طلاق واقعا انتخاب زن نیس تنها راهشه 

منم سه سال شب و روز با استرس خیانت بعدی زندگی کردم 

فک میکنم به اندازه کافی فرصت دادم 

2706