2726
بچه داری؟؟؟خواهرمن شوهرش ازاین بدتریود دختراورده بود خونه خرجی نمیداد کتک میزدش،الهی بمیرم الان بعدد ...

چرا 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
واقعافک میکنی پشیمون میشی😐😐😐😐😐

نمیدونم چرا بعد از جدایی فقط خوبی طرف میاد تو ذهن آدم 

حالا اونموقع که باهم بودیم از یاداوری شبانه روزی خیانتاش هیچوقت دلم خوش نبود از ته دل کنارش ...

حالام اینجوری ... 

ولی حداقل عزت نفسم حفظ شد 

در کل راضیم از تصمیمم چاره ای جز این نبود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا 

نمیدونم .کلا خواهرمن ازاده کسی نیست بهش گیربده ولی خب یهو نصف شب پامیشه میره یا میره چندروز نیست مامانم ک باهاش دعوامیکنه چرااینجورمیکنی کجامیری باکی میری این حرفو چندبارباگریه گفته .وواقعامن نمیدونم چیکارمیکنه ب عنوان خواهرکوچکتربهش باملایمت گفتم برا خودت ارزش قائل باش چ دختر باشه طرفت چ پسر خودتو کوچیک میکنه منتظر تماس اونی ک نصف شب یهو پامیشی میری ک قاطی کرد

۸ سال ... خودش نیومد ولی بقیه رو واسطه کرد قبول نکردم  خیانت ، دروغ و پنهان کاری ، بچه ننه بود ...

هیچوقت حرفی نزده بدونی دلیل رفتاراش چیه؟ 

نمیدونم .کلا خواهرمن ازاده کسی نیست بهش گیربده ولی خب یهو نصف شب پامیشه میره یا میره چندروز نیست مام ...

یعنی بعد طلاق محدود شده ناراضی هست؟

خب واقعا اختیار زندگیشو داره شاید نمیخواد اونطور که مادرت میگه زندگی کنه

نه حتی حرفم نمیزد باهام درست حسابی درباره این مسائل

من احساس میکنم یه مشکلی داره حالا بایت ببینی چیه

اگه یه درصدم ته دلته بمونی 

باهاش برو روانشناس به روانشناس بگو از زیر زبونش بکشه بیرون حداقل بدونی دلیل رفتارش چیه

یعنی بعد طلاق محدود شده ناراضی هست؟ خب واقعا اختیار زندگیشو داره شاید نمیخواد اونطور که مادرت میگه ...

اره انگار منظورش این بود خونه خودم هرکاردوست داشتم میکردم اسم مطلقم روم نبود.اخه یهونصف شب بری شش صبح بیای😐😐حتی مامان بیچارم میگفت شاید معتادشده اخه مگه میشه همچین چیزی۲شب بری۶صبح بیای؟؟؟؟مادره خب اونم حرص میخوره دگ

من احساس میکنم یه مشکلی داره حالا بایت ببینی چیه اگه یه درصدم ته دلته بمونی  باهاش برو روانشن ...

چه مشکلی؟

اون که خودش نیومد بقیه رو واسطه کرد منم چون زندگی رو از نظر اون بی ارزش حس کردم بی خیال شدم 

2706