2726
عنوان

کی تعبیر خواب بلد؟؟

86 بازدید | 10 پست

پدرم فوت کردن

دم دمای صبح بود خواب دیدم پدرم یک شلوار پوشیدن که خیلی ازش خوشم اومد بهشون گفتم بابا میشه بدی من بپوشم ولی حالتش یه طوری بود میخواست بده ها اما از ته دل نه انگاری آنچنان مایل نبود ولی حالت چهرش شاد بود بهش گفتم شلوار رو بده باز هم شاد بود ولی یکمی نارضایتی ته چهرش بود

وقتی در قید حیات بودن خیلی دست و دلباز بودن این رفتارشون تو خواب الان که بیدار شدم میگم شاید تعبیری داشته

روحشون شاد فاتحه مبخونم

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله ۳ ماهی میشه در زمینه ارث هم خانواده خودمون نه ولی خانواده پدریم عموم  ۱۰ سال قبل ارث بقیه ...

شما در زمینه گرفتن ارث خاصی از ایشون به خانواده اصرار نکردین .حتی ی چیز شخصیایشون یا بی ارزش ؟

شما در زمینه گرفتن ارث خاصی از ایشون به خانواده اصرار نکردین .حتی ی چیز شخصیایشون یا بی ارزش ؟

خیر

چون همون روزای اول پدرم اعتراض کردن ولی نتیجه ای نداشت ما هم دیدیم مثل این بده نیستن ول کردیم

اما گاهی تو خونه شکوه می کنیم که حق بابا رو خوردن