2737
2734
عنوان

معجزه ها میکنه این ذکر کوتاه ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 8228 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازتون خواهش میکنم برای شفای پدرم دعا کنین داره شیمی درمانی میشه بهش جواب بده خیلی داغونم دارم میمیرم ...

انشالله که خدا کمکش میکنه روحیه بهش بدین وسعی کنید غذای مقوی بهش بدین اصلا نشون ندین که ناراحتین چون دردوبراش بیشترمیکنین 

گاهی انسانم آرزوست
2738
سلام همینجوری فقط همین شعررو بخونیم ؟

اره تو برنامه زندگی پس اززندگی یه پلیس رفت توکما بچه اش اینومیخوند همه ازش قطع امیدکرده بودن بعداقاهه برمیگرده به این دنیاومیفهمه دختربچه اش اینومیخونده وحضرت ام البنین شفاعتشوکرده حقیقتش من خودم خیلی وقته ازخدافاصله گرفته بودم این ذکروخوندم یه جایی که واقعا دستم بسته بودهیچکس نبودکمکم کنه جوابمودادشرمندگیش موندبرام الان خیلی به حضرت ام البنین ارادت پیداکردم 

گاهی انسانم آرزوست

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین

اکشف کربی به حق اخیک الحسین

🌹🌹🌹🌹

خدا رو قسم میدم به لحضه ناامیدی خانوم ام البنین که هیچکدومتون ناامید نشید و حاجت روا بشید به حق دودست دستگیر اقا ابولفضل عباس که جون زندگیم فداش🥲❤️ 

یا اباالفضل عباس  پیش خدا واسطه شو فردا رفتم سونوگرافی همه چیز عالی باشه و مشکلی نداشته باشم 

پیش خدا واسطه شو برای سلامتی نی نیم😭😭😭

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

🌹🌹🌹🌹

خدا رو قسم میدم به لحضه ناامیدی خانوم ام البنین که هیچکدومتون ناامید نشید و حاجت روا بشید به حق دودست دستگیر اقا ابولفضل عباس که جون زندگیم فداش🥲❤️ 

یا اباالفضل عباس  پیش خدا واسطه شو فردا رفتم سونوگرافی همه چیز عالی باشه و مشکلی نداشته باشم 

پیش خدا واسطه شو برای سلامتی نی نیم😭😭😭

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭