2401
2400

سلام مهربونا میشه واسه سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان عج و سلامتی خودم و خانوادم و رسیدن به حاجتم ۵ تا صلوات مهمونم کنین و هدیه بدین ب چهارده معصوم؟؟ الهی ک همگی حاجت روا شین 🙏🙏

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرستادم عزیزم🙏🙏🙏🙏 الهی هرچی از خدا میخوای بهترینشو به عالیترین صورت بهت بده💖

ممنون مهربون جان..دعام کن با قلب مهربونت ک ب خود حاجتم برسم 🙏🙏💗💗

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
2413
التماس دعا عزیزم .. فرستادم برات .. لطفا توام برا حاجتم همینکارو کن .. خیلی جاریام ازارم میدن .. دعا ...

ممنون مهربون جان..لطف کردی 💗

فرستادم انشاالله حاجت روا بشی عزیزم

ممنون مهربون جان 💗🙏

الهی آمین🤲🤲🤲🤲

مرسی عزیزم 🙏💗🙏

2405