2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستان من در بستر بیماری افتادم تند تند تاپیک میزنم سرم گرم شه .مشارکت کنید

سلام خوبی چیشده بهتری

میگم عزیزم تو همونی بودی که اون روز رفتی مطب دکتر و....

چند سالته ازدواج کردی آخه خیلی کنجکاو شدم بعد اون ماجرا دیگه اون ...رو ندیدی

پدر عشق بسوزد که در آمد پدرم 🖤🥀
2738
سلام خوبی چیشده بهتری میگم عزیزم تو همونی بودی که اون روز رفتی مطب دکتر و.... چند سالته ازدواج کر ...

اره عشقم همونم .والا دکتر استراحت مطلق داده ‌.گفت تا دوشنبه صبر کن اگرر هماتومت بزرگ شد باید عمل کنی .من زبانم فوله مقاله فارسی راجع به بیماریم کم بود اما خارجی ها رو خوندم نوشته بون هشتاد درصد جذب میشه اما بیستدرصد باید عمل شن عمل خطر ناکیه .مرسب یادم بودی واسم دعا کن

اره عشقم همونم .والا دکتر استراحت مطلق داده ‌.گفت تا دوشنبه صبر کن اگرر هماتومت بزرگ شد باید عم ...

چشم ان شا ءالله به حق امام حسین عملت کاملا موفقیت آمیز باشه و تاپیک سلامتیت رو بخونم برات زیارت عاشورا میخونم  خودتم بخون منم یه مدت مریض بودم و مشکوک تربت امام حسین بهم دادن زیارت عاشورا خوندم شفا پیدا کردم

پدر عشق بسوزد که در آمد پدرم 🖤🥀
خب خشگلی پس

چرا حس میکنم نیستم،شوهرمم میگ وسواس گرفتی میگ خوشگل نبودی ک من نمیگرفتمت،نمیخوام از خودم تعریف کنم اولا ی ته چهره فرم صورتم شبیه گوگوشه چونم ی نخود بزرگتره،بعدم شوهرم بین ۳۰تا دختر منو انتخاب کرد واقعا دویت دختراش همینقدر بودن هروز با یکی بود ،ولی باز نمیدونم چمه

2706