2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سقوط که نه، ولی من ی بار آسانسور ی ساختمون اداری گیر کردم ینی درش باز نمیشد خیلی طول کشید تا باز شه قاطی داشت، ی بارم ی ساختمون اداری دیگه آسانسور دقیقا اون طبقه واینستاد یکم بالاتر واستاد ینی یکم از دیوار پایین جلو آسانسور بود ک در باز شد منم ندیدم پام گیر کرد بهش 😐😂

فاقد اعصااااابم 🦍 متاهل 🐔

خيلي تجربه بديه يه بار تو اسانسور خونمون موندم يه جوري موند كه نصفش ديوار بود نصفش در خروجي هيچكسم نبود بعد ازنيم ساعت نجات پيدا كردم😁دوبارم تو هتل مال هتل ترسناك تر بود يكيش اين بود در انگار لجش گرفته بود هي ميكوبيد بهم تند تند نميتونستيم بيايم بيرون باچه ترسي اومديم بيرون🤣يه زنه هم اون بيرون وايستاده بود عوض اينكه خبر بده ميخنديد😂😂

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃

سلام، به نظر من به طور  کلی قرارگرفتن در یک محیط بسته می تونه باعث ایجاد استرس بشه،حالا این محیط بسته میتونه آسانسور باشه با هر جای دیگه ،به طور کلی احتمال سقوط آسانسور خیلی کمه مگر اینکه نقص فنی اساسی وجود داشته باشه،یه مقاله با عنوان  آسانسور چیست هست که پیشنهاد میکنم مطالعه کنید تا هم با عملکردش بیشتر آشنا بشید و هم بدونید اگر توی آسانسور گیر کردید چه کار باید بکنید.