2733
2734

زگیل و تبخال تناسلی وقتی عود کنن خارش و سوزش دارن. خیلی باید مراقب باشی که بقیه افراد خاتواده رو درگیر ویروس نکنی. و خیلی مراقب باشی که دستات وقتی بهشون خورد به چشما و دهنت نبری که درگیر نشن. من دارم. چندساله. اما خفته اس. ولی خدا نکنه دربیان. تا یک هفته جونم میاد بالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی استرس بگیرم. عفونت بگیرم. تبخال هام عود میکنه و وحشتناک میخاره تا تاولها بزنه بیرون. خودم متوجه میشم‌که عود کرده. دستمو هیچ بهشون نمیزنم.سریع پمادمو قرصمو استفاده میکنم و دستامو حتی به کلید  یا شیر دستشویی نمیزنم که بچه هام مبتلا نشن. بعد دستشوییم هم با شوینده میشورم دستشویی رو و افروز میزنم. 

2728
نمی دونی از کجا گرفتی؟شوهرت نگرفته؟

وقتی من دارم یعنی شوهرمم داره. امکان نداره یکی از طرفین بگیره و اون یکی نداشته باشه. اما چون بدن ها مقاومتشون نسبت به ویروسها متفاوته. مال من نشون داده. مال اون خفته اس. من بار اول توی دوران عقد تب کردم. دو روز بعد خارش شدید گرفتم که روم نمیشدبه کسی بگم. یواشکی رفتم پیش ماما معاینم کرد و بهم گفت. 

2738
ممنون عزیزم از توضیحاتت

نگران نباش و فقط مراقب خودت باش و همیشه بهداشت رو رعایت کن. استرس نداشته باش. با ژل بانوان خودتو بشور. خودتو خشک نگه دار .محل مرطوب بیشتر ویروس جذب میکنه. و حتما ازمایش پاپ اسمیر انجام بده. این لازمه