2726
عنوان

زگیل تناسلی

154 بازدید | 13 پست

سلام خیلی وقت پیش دقیق یادم نیس دوماه بیشتره معذرت میخام کنار مقعدم یه دونه گرد زده بود.من فکر کردم که جوش هس که نرسیده هنوز.حالا امشب متوجه شدم بزرگ تر شده رفتم توی آینه دیدم .اگه جوش بود.حتما تا حالا رسیده بود؟کاملا گرد هست.خوشه ای نیست.نمیدونم چیکار کنم.دکتر هم خجالت میکشم برم.دکتر فقط واسه معاینه زایمان یه بار معاینه کرد.میترسم برم دکتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر مشکل جدی باشه شاید تبخال باشه تا اونجا که می دونم زگیل گرد نیست و شکل کلم هست لایه لایه 

شایدم جوش زیر پوستیه

جنایت_نامرئی (سهیل سلیمی)برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf،عضو انجمن علوم و فناوری نوین امریکا نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان متخصص مطالعات استراتژیک فرهنگی مشاور رسانه‌ای آزمایشگاه پژوهشی فضای سایبر دانشگاه تهران.                       @SOHEILSALIMI. در ایتا جستجو کنید              برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf
2728

حتما حتما برای تشخیص باید برید دکتر 

باید فریز بشن و یا با یک دارویی با خاصیت اسیدی از بین برن

حتما حتما نمونه بگیرید ازش تا مطمئن بشید از اون سه نوع سرطان زا نباشه

حتما واکسن گارداسیل رو در سه دوره دریافت کنید

انشالله که چیز مهمی نباشه، موفق باشید

تونستم بعد زایمان از وزن ۱۱۹.۵ به ۷۶ برسم، مطمئنم یکبار دیگه هم میتونم💪💪💪از سال ۹۵ کنارتونم و رمز کاربری قبلیم فراموشم شد😑😑😑 ❤️وزن شروع: ۱۲۷.   وزن فعلی: ۱۰۳.۸    وزن هدف بعدی:۱۰۰.  وزن هدف نهایی:۷۸ 🌹تاپیک بامدادخمار عزیزم، عضو گروه قرمز هستم🌹❤️
تبخال تماسلی هم مگه هست؟اون چطوریه؟

بله بزن نت ببین عکسشو توضیحاتشو

جنایت_نامرئی (سهیل سلیمی)برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf،عضو انجمن علوم و فناوری نوین امریکا نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان متخصص مطالعات استراتژیک فرهنگی مشاور رسانه‌ای آزمایشگاه پژوهشی فضای سایبر دانشگاه تهران.                       @SOHEILSALIMI. در ایتا جستجو کنید              برای آشنایی با کمتریل به آپارات به آدرس زیر مراجعه کنید aparat.com/v/qFTdf

حتما برو دکتر پاپ اسمیر بده  گرونه یه تومن به بالاست ولی دولتی ۵۰۰ اینا میشه ...

ازمن میشنوی قرص اسیکولوویر ۴۰۰ بگیر هر ۱۲ ساعت بخور پماد الوویر  هم بگیر  بمال رو دونه من زگیل داشتم زایده هاش همه ازبین رفت ...

حتما حتما برای تشخیص باید برید دکتر  باید فریز بشن و یا با یک دارویی با خاصیت اسیدی از بین برن ...

من داروی تبخال واسه زگیل استفادا کردم عالی بود نوع ۶۶ بودم پماد الوییر زدم همشون از بین رفتن دو تاش مونده که انقدر کوچیک شده فقط به صورت زبری هستش 

ممنون عزیزم آخه به شدت خجالت میکشم از دکتر .

دکتر حتی صورتتون رو هم یادش نمیمونه، روزی هزارتا معاینه میکنه، همیشه اولویت خودتون رو قرار بدید

تونستم بعد زایمان از وزن ۱۱۹.۵ به ۷۶ برسم، مطمئنم یکبار دیگه هم میتونم💪💪💪از سال ۹۵ کنارتونم و رمز کاربری قبلیم فراموشم شد😑😑😑 ❤️وزن شروع: ۱۲۷.   وزن فعلی: ۱۰۳.۸    وزن هدف بعدی:۱۰۰.  وزن هدف نهایی:۷۸ 🌹تاپیک بامدادخمار عزیزم، عضو گروه قرمز هستم🌹❤️