2726
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18428 بازدید | 395 پست
ن عزیزم منم مثل شما فک میکردم میگفتم بزار مادرشوهرم جلو بشینه بد از اون بد عادت شد الان هرجا بریم هم ...

بزاربشینه مادرشه من واقعابرام مهم نیست چون همیشه که اون نمیاد

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
باز خواهرشوهر تو مجرد بود برای من مثلا متاهل بود یه بچه هم دنبالش باید جای شوهرش اینو اینور واونو می ...

ایول خوب کاری کردی👏حالا واسه من شب حنابندونم رفته بود یه لباس مثل لباس حنای من همون رنگ همون مدل گرفته بود لامصب حداقل یه رنگ دیگشم نگرفته بود 

شانسم دارن خودش عروس آبادانیا شده انقد خانواده شوهرش با فرهنگن میگف چن باربه مادرشوهرم گفتم توجلو بشین نمیرفت اصرارکردم رفت بعد فامیلای شوهرش گفتن چرا جاتو میدی به یکی دیگه توهمیشه باید کنارشوهرت بشینی میگه دیگه منم همیشه جلو سوارمیشم 

ای خاک توسرمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایول خوب کاری کردی👏حالا واسه من شب حنابندونم رفته بود یه لباس مثل لباس حنای من همون رنگ همون مدل گر ...

دور از جونت 

من اولاش یه تعارف الکی به مادرشوهرم میکردم که بشین جلو اون میگفت نه دیگه زود سر جام میشستم

الان دیگه خودم یکم دیر میام اون بشینه عقب من دیگه مستقیم سرجام میشینم تعارف نمیکنم  زیاد تعارف کنی فکر میکنن حقشونه اگر از چیزی میگذری

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
ایول خوب کاری کردی👏حالا واسه من شب حنابندونم رفته بود یه لباس مثل لباس حنای من همون رنگ همون مدل گر ...

خب سلام مجدد 

خوب شد این تاپیک رو زدم واقعا داغ دل همه تازه شد 😁😁

خطاب به اونایی ک گفتن هم ماشینشون میخای هم نمیخای بیان بگم ک من نمیگم ک همیشه نیان فقط ماشین و بدن 

من میگم ما رو درک کنند و حالا ک ما بخاطر شرایطم نمیتونیم ماشین بخریم از ده بار بیرون رفتن حداقل بزارن ۴ بارشو تنها بریم بالخره هنوز جوونیم آرزو داریم حرفای عاشقونه و شخصی داریم 

بعد اینکه من خیلیییی  دوست دارم با مترو و اتوبوس بریم متاسفانه متاسفانه شوهرم اثن دوست نداره و فقط با ماشین شخصی میره بیرون مخصوصا اگه بیرون رفتن برای تفریح کردن باشه 

و اونایی ک گفتن ضعیفم و نمیتونم جواب بدم 

باید بگم ک این مشکل و فقط باید شوهرم حل کنه و با دخالت من و لجبازی کردن من فقط ماجرا بدتر قبلا ک کم تجربه تر بود این کارو میکردم و الان میفهمم ک چقدر اشتباه کردم ک سیاست رفتاری نداشتم پس طبق گفته های اینجا فقط باید با صبر و حوصله و زبون خوش شوهرمو متقاعد کنم ک ما هم زندگی خودمونو داریم و ما هم نیاز داریم به تنهایی 

ولی از همه کسایی ک این تاپیک خوندن و میخونن خواهش میکنم اول برای بقیع بعدم برای من خیلییی دعا کنید یه خونه جدا یا حداقل یه ماشین جدا بخریم و خدا خودش همه چیز رو درست کنه اول برای بقیه بعدم برای من 

مرسی عزیزان دل 

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡
2728
خب سلام مجدد  خوب شد این تاپیک رو زدم واقعا داغ دل همه تازه شد 😁😁 خطاب به اونایی ک گفتن هم ...

انشاا...خدا به هممون زندگی و خونه مستقل و راحت بده و فرهنگ مردممون هم درست بشه 

البته بازم میگم از هر کاری که سرمون بیارن خب تقاص داره توی همین دنیا

نمونش خواهرشوهر خودم که هی مسئولیت بچشو انداخت گردن منو شوهرم اول زندگی مشترک رو زهر کرد بهم الان خدا بهش دیگه بچه نمیده ونازا شده

پس بهترین کار همون با سیاست رفتار کردنه نه هوچی بازی درآوردن که تهش زندگی تو خدانکرده به هم بخوره و اونا هم عین خیالشون نباشه

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
ببین من اصلا روم نمیشد جوابشون رو بدم اصلا هیچ اعتراضی نمیکردم چیزی نمیگفتم،پدرشوهرم انقد باهام لج م ...

گلم پيامتو الان خوندم

خدا بهت بركت بده كه تا اين حد تحمل كردي و زندگي رو واسه شوهرت زهرمار نكردي . خداروشكر الان راحتي .

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️