2726
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18428 بازدید | 395 پست
عزیزم تو که کل داستان زندگیمو نمیدونی بزار بهت بگم تو خودت قضاوت کن اول پدر شوهرم بهمون خونه داد ما ...

خوشبخت بمونید عزیزم 

خب دیگه مادرشوهر پدرشوهرت نیستن عزیزم خاله و عموت هستن

منم خیلی دوسم دارن خانواده همسرم  ما همه ی وسایل رو برای خودشون میخرن و درست میکنن برای ما هم دقیقا همینطور میرن خرید لباس و فلان هم حتما شده ی چیز کوچولو بخرن که بیادم هستن 

با اینکه کاملا غریبه هستن و هیچ نسبتی نداریم 

تازه من قبلا ازدواج کردم همسرم مجرد بودن کوچکترین حرفی حدیثی خونواده ش به روم نیاوردن 

اما خب بازم هیچوقت کوچکترین موضوعی باشه نمیزایرم متوجه بشن خانواده ش

چون هر چی باشه وجه قشنگی نیست  

ولی عزیزم خیلی خوشحال شدم که رابطه خوب و زندگی خوبی دارین انشاالله همیشه کنار هم در آرامش باشید♥️

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم مثل شما بودم هرجا می‌رفتیم مادر شوهرم خودش با زبان می‌گه منم ببرین و شوهرمم ن نمیگه مادرشو ...

مرداانگارهمه اینجورین بغیربرادرای من، شوهرم حرفای خوب ودل وقلوه گفتنش بامادرش ووقتی خرجش کنه بال درمیاره اونم همیشه مظلوم نمایی ومریض حال خواسته هاشومیگه، اقاهم اطاعت امرمیکنه فقط براخانومشون حال ندارن پول ندارن خوب چراواقعابراشون زن میگیرین این ظلم درحق دخترمردم هست آخرشم انگ حسادت بهت میزنن، خدابه همه خانماسعه صدروصبربده 

2728

یه راهکار میدم بهت جلوی همسرت باهاش خوب برخورد کن و مهربون باش اما وقتی همسرت نیست بهش رو نده 

من خونشون هستم اما غدا و خرج اینا جدا هست  خونم یه اشپزخونه کوچولو با یه اتاق و حال همه وسیله هم دارم ماشین خودمون هم داریم اما بازم اعصابم خراب میشه نمیدونم چرا 

گلم شما اینجور فکرمیکنی اما از اقوام ما طرف۷۵ بلکه بیشتر سنش هست الان هم بگی پاشو بریم مثلا قم یا ته ...

درست میگی عزیزم .مادرشوهر من اصلا اهل گشتن نیست ولی من یا جاریم بریم جایی حرص میخوره که چرا ما بهمون خوش میگذره تنها دلیل همراهیش هم اینه که کاممون رو تلخ کنه یه بار دل و جگر خریدم بریم کوه اونو پدرشوهرمم بودن خواهرش زنگ زده بود که ما کوهیم بیاید شماهم حالا شوهرمن با پسر خواهرش قهره اونام پسرشون همراهشون بود گفت نمیریم پیششون رفتیم جا دیگه نصف مسیرو رفته بودیم در ماشینو باز کرد خودشو پرت کنه زیر لاستیک ماشین زرنگی کردم گرفتمش اون روز حسابی با شوهرم دعوا کرد و شوهرم به خودش کلی فحش داد دیگه جایی نبرش کباب هم کردیم ازش نخورد غذا رو زهر مار ما کرد و شوهرم دقیقا ۹روز بعد باز زنگش زد که بیا بریم کوه باهم .پسرایی که وابسته بار اومدن خیلی خیلی سخت بشه منطقی با مسائل مربوط به خانوادشون برخورد کنن .نمونش شوهر منه فک میکنه بره جایی بدون پدر مادرش مرتکب گناه شده و عذاب وجدان شدید میگیره تلاش منم برا متقاعد کردنش فایده نداره ترجیح دادم من کوتاه بیام

از خدا میخام به همه کسایی که امضامو میبینن سلامتی بده .منو بچه هام رو هم عاقبت بخیر کنه.دعا کنید انشاا... سال۱۴۰۱ استخدام شم .حال دلم رو به بودن دیگران گره نمیزنم .من با هیچ کس بحث نمیکنم چون آرامش خودم برام ارزشمندتره .تو زندگیمتجربیات تلخ زیاد داشتم اما هیچ تلخی ماندگار  نیست.معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش .اونی که بیشتر بدمو میگه از همه بیشتر قبول داره که من ازش موفق ترم

چقدر ساده اید اخه نگید ک میرید تفریح بگو میریم خونه مامانمم 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
درست میگی عزیزم .مادرشوهر من اصلا اهل گشتن نیست ولی من یا جاریم بریم جایی حرص میخوره که چرا ما بهمون ...

درسته عزیزم.بخدا حتی بهترین مادرشوهر دنیاهم باشه حتی مادرشوهرخودم ک مثل مادرم بقران دوسش دارم اما میبینی گاهی حس میکنم حسادت میکنه به رابطه بین منو همسرم ....البته خیلی کم پیش میاد بخواد اذیت کنه ولی خب منم اقتدار خودم رو دارم.خودشم خیلی خوبهااما اگرم بخواد نمیتونه چیزی بگه چون شوهرم ازمن دفاع میکنه بعدم اینکه فداتشم حرفت کاملا درسته اما با سیاست میتونی شوهرت رو سمت خودت بکشی منظورم این نیس از خانوادش دوره همونطور ک شوهرمنم دور نمیشه اما خب این حس عذاب وجدان رو کاری کنی نسبت ب تو بگیره ک بگه نکنه من درحق همسرم اجحاف میکنم ک هیچوقت تنها نمیبرمش بیرون....ی کارکن نسبت ب تو عذاب وجدان داشته باشه ک حداقل نیمی از مسافرت هاتون دوتایی باشه.خدایی آدم نیاز داره بخدا بحث این نیس ک بگی راضی نیس اونام باشن آدم واقعا دوس داره گاهی فقط و فقط خودش باشه و همسرش حتی خانواده خودش هم نباشن ....ایشالا خوشبخت شی فداتشم .راستی مادرشوهرت چقدر ببخشید سلیطه و پررو هستش .اتفاقا کاش میذاشتی بیفته ی چیزیش شه بلکه ادب شه ک لجبازی کردن فقط ب ضرر خودشه واقعا آدم نباید خودخواه باشه باید همیشه به این فکرکنه درسته من پسر بزرگ کردم انا اون دختریم ک با هزار امیدوآرزو میاد تو خونه حق داره با شوهرش بره بگرده و خوش باشه نباید ک پسر همیشه وردل مادرش باشه ک....

2706