2726
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18428 بازدید | 395 پست
اصلا ربطی به دهه نداره  من اکثرا مادرشوهرهایی که اطرافم دیدم سالی یه بار هم خونه پسرشون نمیرن ...

من همشون رو نگفتم عزیزم بله توشون استثنا هم زیاد هست

وای خیلیاشون اینجورین حالا شما باهاشون برخورد نکردین و ندیدین ولی هستن توی شهر یا روستا هم فرقی نمیکنه.

تو لیوان هیچ کسی دریا  نریز...💔
اهوم منم همینو میگم میگم گاهی اوقات خب حق دارن پسرشون ببرتتشون بیرون خب بهشون بگیم اما یه وقتایی دوس ...

ببرش مشاور شاید اونجا حالیش شد.

نمی‌فهمم یه پسر که هنوز از نظر شخصیتی مستقل نشده ازدواج کردنش چیه.

مگه بچه دبستانی هستی همه جا مامانتو می‌بری 

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اهوم منم همینو میگم میگم گاهی اوقات خب حق دارن پسرشون ببرتتشون بیرون خب بهشون بگیم اما یه وقتایی دوس ...

چرا از پدر مادر خودت ماشین نمیگیرین؟

اصلا بگیم اونا ازتون دورن نمیشه.

خب با اسنپ برین با مترو اتوبوس

خداروشکر مشهد که تمامی نقاطش مترو خور و اتوبوس خوره.

چرا منت یکی دیگه رو میکشین وقتی ازتون انتظار دارن هرجا میرین دنبالتون بیان.

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2728
همه که قرار نیست مثل عروسی فامیل شما و یا عروس حالتون سلیطه و نانجیب باشند. دنیا به عروسکهای با حیا ...

عروسک؟😹

مثال درستی نبود

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
گلم چجوری درمان شدی،منم مشکل تو رو دارم

درخواست بدید لطفا

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
اقا تو چقدر سختي كشيدي خداروشكر كه راحت شدي چه صبري داشتي كه تا اين حد تحملشون كردي

ببین من اصلا روم نمیشد جوابشون رو بدم اصلا هیچ اعتراضی نمیکردم چیزی نمیگفتم،پدرشوهرم انقد باهام لج میکرد که نگوووووووووو  من که میرفتم خونه مامانم کل اتاقمو میگشتن مثلا یه چیزای میذاشتم یه گوشه ایی که عقل جن بهش نمیرسید وقتی برمیگشتم میفهمیدم انقد گشتن پیداش کردن😶

تازه هنوزم گاهی اوقات بعده ۸ سال مادرشوهرم مثلا برا کسی تعریف میکنه میگه عروس پیش خانواده شوهر واینمیسه (ما با این همه بی آزاری و خوبی وفقط ۲ نفر بودیم و توی خونمون دختر پسر مجرد نداشتیم و هیچچچچچچچچ  اذیت آزاری نداشتیم عروسمون پیشمون واینساد😐😐😐😐😐🤐

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤
صبر ایوب می طلبه😔  چند سالت بود عزیزم؟

آره واقعا 

من ۲۰ سالم بود ازدواج کردم عزیزم

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤
وااااای چقدر صبوری کردی  الان که مستقل شدی،چه لذتی می‌بری🤩

آره خیلی😄😄😄الان دیگه بعده ۸ سال یه کم عادی شده ولی اون اوایل دلم میخاست در و دیوار خونمو بوس کنم انقد که ذوق داشتم و خوشحال بودم رومم نمیشد خوشحالیمو به خانواده شوهرم نشون بدم😄😄😄چون پدرشوهرم سریع متلک مینداخت میگفت ببین میخان از ما جدا بشن خوشحالی میکنن🤭🤭🤭🤭

دهن اونا و دهن خانواده شوهره من سرویییسسسسسس منم کم نکشیدم ای خدا خداروشکر شما صابخونه شدمن بعد ور ...

بخدا گدایی کردن شرف داره به زندگی با خانواده شوهر اصلا غصه نخور ان شاءالله وضعتون خوب میشه

منم روانی شده بودم ار دستشون رومم نمیشد اصلا اعتراض کنم هیچی نمیگفتم اونام فکر میکردن همه چی آرومه من چقد خوشبختم😄😄😄من فقط به شوهرم اعتراض میکردم ولی اونم نمیرفت هیچوقت بگه بهشون، میگفت که من خراب نشم جلوشون

واای قربون دل بزرگت برم بیچاره شوهرت 🤐 من دیگه برم کنار چیزی نگم پیش تو ما پادشاهی کردیم پس

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خدا از دستت

ببین میگم بیرون میرفتم از خونه بعدش کل اتاقمو زیر و رو میکردن همه جاشو میگشتن چیزی جایی قایم میکردم پیداش میکردن

میگم تا بیشتر کرک و پرت بریزه🤣🤣

منم خیلی خجالتی بودم اصلا روم نمیشد اعتراض کنم هیچی نمیگفتم بهشون هنوزم که هنوزه مادر شوهرم پیش بعضیا میگه عروس پیش خانواده شوهر واینمیسه ما با این همه بی اذیت و آزاری فقط ۲ نفر بودیم نه دختر پسر مجردی داشتیم نه چیزی ولی عروسمون پیشمون واینساد😒

الهی....‌چند سالت بود اون موقع؟اول عروسیتون رفتین اونجا؟ بعد مستقل شدنتون دس از سرت برداشتن کامل؟

آره از اولش رفتیم ۲۰ سالم بود چون شرط کردن گفتن ما دوست داریم عروسمون یکی دو سال پیشمون باشه همین یه بچه رو داریم دلمون نمیخاد ازش دور شیم و این حرفا ...با اینکه خونه شوهرم خالی بود اون مدت ۲ سال

آره خیلی خیلی راحت شدم از دستشون فقط هنوزم مسافرت بدون اونا نمیتونیم بریم اگه بفهمن ناراحت میشن پدرشوهرم میگه نمیزارم پسرم توی جاده تنها باشه خطره باید خودمم پیشش باشم😐😐😅😅

البته از حق نگذریم خوبی های زیادی بعد از مستقل شدنم برامون داشتن آدمای خیلی بدی نیستن فقط بابد دور ازشون زندگی کرد پیششون باشی عاصیت میکنن

ووووووییی چجوری رابطه داشتین شما

توی شرایط سخت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

رابطمونم زیاد بود بدبختی کاش سرد بودیم خیلی اذیت میشدیم

ما میرفتیم خونه مادرم طفلی از اوضامون خبر داشت که اونجا هیچوقت تنهامون نمیزارن و مثل گشت ارشاد پشت در اتاقمونن پامیشد میرفت خونه خواهرام که ما تنها باشیم

یا خدا چه بی ملاحظه بودن این بنده خدا ها .خدایی زجر کشدی

آره خیلی🥴

2706