2410
2553
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18426 بازدید | 395 پست
ای کاش مادرا اینو درک کنن که خدای بچه‌شون نیستن ، درسته زحمت کشیدن بچه بزرگ کردن ولی نباید تا ابد وا ...

دقیقا مادرشوهر من فک میکنه شوهرم فقط متعلق به اونه و خیلییییی سریع سر چیزای کوچیک ازش دلخور میشه و به شوهرم گلایه و گریه میکنه 

خیلی وابسته همن و این خیلی بده 

من نمیخام جدا باشن اما دوست دارم یه حد و حدودای بعد از ازدواج کردن رعایت بشه ک متاسفانه ... !!

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡
یعنی تو نمیدونستی ک وقتی ماشین مال پدرشوهرته اونا همراهتون میان؟؟؟ یعنی تو نمیدونستی ک وقتی ساختمو ...

نه نمیدونستم چون وقتی داداشمم ماشین نداشت بابام ماشینشو میداد و هیچ مشکلی نبود و هیچ کس هم سوال نمی‌کرد ک کجا میری و چرا مارو نمیبری 

من همش همه جیز و با خانواده خودم مقایسه میکردم و فک میکردم خوش و خرم در کنار هم زندگی میکینم دگ چمیدونستم از این اخلاقا دارن 

زیر یه سقف باهاشون نبودم ک عزیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمعن باش همین آش و همین کاسه س.. بعضی وقتا بگو بدون ماشین بریم خرید...یا پیک‌نیک..  اگه ماما ...

آره از این به بعد ببینم میگه ماشین اوناس میگم پس بیا با اسنپ یا پیاده بریم ک راحت تر باشیم 

منم دوست نداشتم حس دو نفره سفر رفتن ندیدم ولی کلی گفتم فکر نکن چون یه جا هستی اینجوری بری جای دیگه ش ...

ممنونم انشاالله 

من مشکلی با حضور مادرش ندارم ولی میگم گاهی اوقات خودمون هم بریم دوتایی و هیچ ترسی یا خجالتی هم نداشته باشیم چون حق ماست

2720
عزیزم ربطی نداره ما هم خونه جدا هستیم هیچ جا دو نفره نرفتیم حتی بعد که سه نفره شدیم نه تنها مادرش بل ...

میشه فک کردنیست

ولی بعضیازبونشون به اختیارخودشون نیس وآدموناراحت میکنن

وخدایی که بشددددت کافیست❣

شوهر منم همینه هر جا میریم مامانشم باید بیاد بعد عمری اونروز گفت بریم ترکیه مثلا بعد عید که میدونم نپبتونیم بریم چون پولشم نداریم فوری برگشت گفت باید مامانمم بیاد .من از اون عروسا نیستم بگم نیاد و فلان ولی وقتی میاد یه دعواهای مرموزانه ای راه میندازه که دست شیطانو میبنده

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
2714

ببین عزیزم

راحت بگم

تو این شرایط کسی بخواد یه خونه آپارتمانی بخره و یه ماسین(خودش بخره بدون کمک هییییچکس) جد و آبادش ساییده میشه.

باید از خیلی چیزهایی ک دوست داری بزنی ک بتونی اونارو بخری

وقتی اونا خونه و ماشین در اختیارتون قرار میدن کمترینش اینه که یسری سختی ها داشته باشه.تحمل کن

یا تحمل کن یا بیا بیرون و مستاجری و بی ماشینی بکش

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"

از اول نباید قبول میکردی اونجا زندگی کنید.

حالا بگو به شوهرت خب پس با تاکسی یا اسنپ بریم 

اگر گفت نه و ... 

فردا اگر دیدی مادرشوهرت دنبالتون خواست راه بیفته یدفعه خودتو بزن به مریضی بگو نمیتونم باهاتون بیام شما برین

مادرشوهر من نبریمش زنگ میزنه فحش میده ناراحت میشه هرروز زنگ میزنه آمار میگیره کجا بودی کجا رفتی  ...

وای باز ایشون بدتر از مادرشوهر منه چیکار میکنی شمااا؟؟؟!!!

ما که ماشین از خودمون بود .خونه رو هم با پول خودمون تکمیل کرده بودیم وضع مون بدتر هم بود .تازه باید مادرشوهرم جلو می‌نشست من عقب .البته همه جا هم نمیومد .ولی برای جاهایی که نمیبردیمش قشنگ تا یکی دو ماه زندگی  رو زهر تن ما و خودش و بقیه میکرد آنقدر گریه و بهونه مریضی و بهونه بد بودن عروس و قاپیده شدن پسرشو می‌گرفت .

یعنی تو نمیدونستی ک وقتی ماشین مال پدرشوهرته اونا همراهتون میان؟؟؟ یعنی تو نمیدونستی ک وقتی ساختمو ...

چه ربطی داره اخه. وقتی ماشین اونا هست چه لزومی داره مادرشوهره هی خودشو بچسبونه بهشون.‌از کجا باید میدونسته استارتر. بیشعوره مادرشوهره

خدایا شکرت🖤
2706