2703
2553
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

18426 بازدید | 395 پست

سلام خانوما 

یه مشکلی ک دارم اینه ک ما با خانواده شوهرم تو یه ساختمون زندگی می‌کنیم. اول از همه بگم به هیییییییچ عنوان راضی نشید با خانواده شوهر تو یه ساختمون باشید.ادم مستاجر باشه ولی تو یه ساختمون نباشه 

حالا مشکل و بگم ما ماشین نداریم و ماشین پدرشوهرم هست بعد خب شوهرمم پسرشون دگ ماشینشون رو میدن به ما هم بعد مثلا من و شوهرم هر جا بخوایم بریم حتی بخواییم دو نفره بریم مادرشوهرمم باهامون میاد 

یعنی شوهرم چون ماشین اونایه تعارف میزنه بهش اونم سریع قبول میکنه و میاد 

همین خیلی ناراحتم میکنه میگم چرا ما مستقل نیستیم 

الان فردا میخایم بریم حرم 

به شوهرم میگم دو نفره بریم شوهرم میگه نه به مامان هم باید تعارف بزنیم 

میگم خب اونم میاد میگه آره دگ ماشین خودشونه 

هر چی میگم بالخره ما هم حق داریم بازم میگه نه ماشین خودمون ک نیس آخه مگ چی میشه ماشین باباشه دگ 

بعدم میگه پس بابد دروغ بگیم میریم جایی 

انگار ک یه ترسی داره ک نکنه مامانش دلخور بشه می‌ترسه 

یه جورایی انگار مستقل و راحت نیستیم 

کسب راه حلی داره 

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡

چیزیه ک کاملا مطلع بودی و قبولش کردی

کاری از کسی برنمیاد

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب با اسنپ برید😕

زندگی کن ولبخند بزن به خاطر آنهایی که از نفست آرام می گیرندوبه امیدت زنده هستند وبا یادت خاطره می سازند.نمی دانم در زندگیت"بهترین"چگونه معنا می شودمن همان بهترین را برایت آرزو می کنم.*-*

عزیزم ربطی به ماشین نداره شما ماشین از خودتونم داشته باشین بازم وضع همینه چون شوهر شما اینطوری میخواد

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

مشکل از شوهرته حتی اگه ماشین خودتونم بود مادرشو دوست داشت با خودش همه جا ببره 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

عزیزم ربطی نداره ما هم خونه جدا هستیم هیچ جا دو نفره نرفتیم حتی بعد که سه نفره شدیم نه تنها مادرش بلکه کل خانواده میان البته عادت کردم بدون اونا دیگه خوش نمیگذره سخت نگیر حالا بیاد فکر کن نیست 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2714

عزیزم یه چیزی بگم تورو خدا ناراحت نشو

به خدا کلی میگم

شما قبل از ازدواج این شرایط رو میدونستید

یعنی تو یه ساختمون بودن و ماشین نداشتن رو میگم

اینکه مادرشوهرت همیشه با شماست خوب نیست خودش باید بفهمه

ولی دیگه این شرایط را تا حدی میدونستید و بله گفتید

پس زیاد ناراحت نباش

باید کم کم کاری کنی مستقل بشی اگه میگه چون کاشین اوناس بگو خب اصلا با تاکسی بریم 

خواستتو بگو 

بگو من خوشمیگذره بهم مامانت هم گاهیی باهامون میاد اما دوست دارم یه وقتا دونفره بریم بگردیم این خواسته ی منه از تو 

با زبون چرب و نرم بگو شاید افاقه کرد 

و سعی کن کم کم از اون خونه جمع کنین بیاین بیرون 

اولش دیدیو قبول کردی الان میخوای یه مشت بچه مدرسه ای راهنماییت کنن

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.

ما هم سال اول زندگیمون تو یه ساختمان بودیم ماشین هم واسه اونا بود..ما هر وقت کار داشتیم ماشینو میبردیم اصلا هم دلیلی نمیدیدیم همیشع تعارف بزنیم..هر موقع دوست داشتیم اونا هم باشند بهشون می‌گفتیم هر موقع هم دوست داشتیم دوتایی می‌رفتیم..بنظرم باید یکی به شوهرت بفهمونه واقعا لازم نیست همیشه تعارف بزنیم خودتو مدیون ندون

خدایا دوستت دارم

مشکل اصلی همسر خودته...ماشین باباشه که باشه دیگه هرجا رفتن تعارف زدن نداره که...اگ بخاطر ماشین میگه بگو با تاکسی میریم...یکم رفت و امدتو کم کن بهتر میشه البته همچی به شوهرت بستگی داره

2706