2703
2553
ممنون عزیزم اینستا؟

بله

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من کدو رو به روش شما پختم خیلی خوب شد 😍 

سلام عزیزم

جدیییی خداروشکر نوش جونتون😍😍😍😍

ماهم واسه یلدا پختیم

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
سلام عزیزم جدیییی خداروشکر نوش جونتون😍😍😍😍 ماهم واسه یلدا پختیم

فدات.نوش جان .کدوی شما چه خوش فرمه 😍

کدوی من بزرگ بود برگردونش تو سینی سخت بود همسرم محکم برگردوند اون حالت گردیش رف پهن شد یکم ولی درکل خوشمزه بود.ممنون از شما 😙

2456
فدات.نوش جان .کدوی شما چه خوش فرمه 😍 کدوی من بزرگ بود برگردونش تو سینی سخت بود همسرم محکم برگردوند ...

قربونت😍

خب ما تو ماهیتابه میپزیم راحت میشه بلندش کرد دیگهه برش نمیگردونیم واسه همین حالتشو حفظ کرده البته مال شماهم عالی شده🥰😘😘

قربونت😍 خب ما تو ماهیتابه میپزیم راحت میشه بلندش کرد دیگهه برش نمیگردونیم واسه همین حالتشو حفظ کرد ...

ایندفعه حتما تو ماهیتابه امتحان میکنم البته

اینکه شما هنرمندو کدبانو هستید بی تاثیر نیست 

ممنون از نگاه زیباتون عزیزم 

ایندفعه حتما تو ماهیتابه امتحان میکنم البته اینکه شما هنرمندو کدبانو هستید بی تاثیر نیست  ممن ...

عزیزم  شرمنده میفرمایین ممنون از لطفتون🥰😘😘😘😘

2714
قربون شما.خوشحالم از آشنایی و هم صحبتی با بانوی هنرمندی مثل شما. موفق باشید 😚🌷🌹🌻💐🌸

🥰😍😘❤❤❤

عزیزم طرز تهیه فلافلتومیگی؟

سلام با عرض معذرت از اینکه انقد دیر جواب میدم خیلی وقته ک به سایت سر نزده بودم.

یه لیوان نخود رو ۴۸ ساعت گذاشتم خیس خورد و چندباری آبشو عوض کردم بعدش با یه سیب زمینی کوچیک و یه پیاز و یه حبه سیر ریختم توی چرخگوشت و دوبار چرخ کردم و نمک زردچوبه زدم با یه قاشق مرباخوری بکینگ پودر و یک استکان آب ولرم خوب مخلوط کردم و قالب زدم سرخ کردم

میدونی چرا قدیمیا میگن خون خودتو کثیف نکن چون هربار حرص خوردن باعث میشه سودای خونت زیاد بشه و هزارتا درد و مرض بگیری به تبعش پس به خاطر یه دونه احمقی که به احمق بودن اصرار داره خودتو بیمار نکن
سلام با عرض معذرت از اینکه انقد دیر جواب میدم خیلی وقته ک به سایت سر نزده بودم. یه لیوان نخود رو ۴۸ ...

سلام عزیزم،دست گلت دردنکنه،ممنونم برام نوشتی انشاالله درست میکنم،وازخدامیخوام تنت همیشه سالم دلت شادوپرروزی باشی😘♥️

سلام عزیزم،دست گلت دردنکنه،ممنونم برام نوشتی انشاالله درست میکنم،وازخدامیخوام تنت همیشه سالم دلت شاد ...

فداتم مهربون😘😘😘😘😘هرچی آرزوی خوبه مال تو😍

میدونی چرا قدیمیا میگن خون خودتو کثیف نکن چون هربار حرص خوردن باعث میشه سودای خونت زیاد بشه و هزارتا درد و مرض بگیری به تبعش پس به خاطر یه دونه احمقی که به احمق بودن اصرار داره خودتو بیمار نکن
2706