2737
2734
عنوان

سلام نگینم همون که شوهرش گفته بود مهریتو ببخش

| مشاهده متن کامل بحث + 21724 بازدید | 268 پست

اگر  عرضه داشتی 

الان که قهری میرفتی. مهرتو اجرا میزاشتی . و توی دادگاه میگفتی از خونه بیرونم کرده و ادا حیثیت بگو ابروم برد خودش اجازه بیرون رفتن داد برم بیرون . و این قشقرقوبپاکرد . دادگاه بنفع توعه اینبار تو بگو خونه بزن بنامم تا برگردم . دفعه دیگه بیرونت نکنه

این امضا یکی کاربرا بود خیلی قشنگ بود گذاشتم برا اونایی که چشم انتظارن ایشالادفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم :) مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.....

چقدر بد دله 

این کلا مشکل داره ..مگه کافه رفتن جرمه ؟؟ 

زیادی بزرگش کرده 

بگو بیا طلاقم بده ببینم مرده بیاد 😑😏 

داره بهت تهمت میزنه 

حتما برو پیش مشاور 

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من احساس میکنم شوهرت منتظر بهانه بوده تا شمارا مجبور کنه مهریه ات را ببخشی شما این کارو نکن چون همسرت لشدت ادمیه که خطا هاتو بعد از گذشت مت ها هم باز میکوبه تو سرت 

مهریه ات چقدره ؟؟

🤣🤣🤣میخای جساب کتاب کنی؟

این امضا یکی کاربرا بود خیلی قشنگ بود گذاشتم برا اونایی که چشم انتظارن ایشالادفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم :) مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.....

اسی حتما ب حرف این کاربر گوش بده 

برو مهرنوش اجرا بذار 

و کوتاه نیا 

خواهش میکنم 

شاید بچگی کرده باشی ولی نباید اون اینطوری رفتار کنه ک آخه 

آموزگار ابتدایی 😍 .....دیدی ب هدفم رسیدم .خدایا شکرررررررت.....♥️
2738
🤣🤣🤣میخای جساب کتاب کنی؟

میخوام ببینم چقدره که شوهرش داره جلز و ولز می‌کنه این ببخشش

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️

عزیزم احساساتت کاملا قابل درک هست. تو احساساتت رو برای اون آدم گذاشتی و الان هم دلت ازش شکسته و هم دنبال راهی هستی که اوضاع رو روبراه کنی. چیزی که کاملا واضحه اینه که همسرت پختگی لازم برای مدیریت احساساتش رو نداره و اگر تو هم بخوای هیجانی عمل کنی اونوقت مطمئن باش این تازه اول ماجراست.  صبور باش. کاری که کردی هرچند درست نبوده اما واقعا پیامدش نباید اینقدر بغرنج باشه. به نظرم نکته‌ی مهم اینه که در عین قاطعیت، محترمانه رفتار کنی تا خدای نکرده حرمت‌ها از بین نره. از اون ماجرا به بعد اصلا تونستید درست با هم حرف بزنید؟ بدون دعوا و عصبانیت؟ اگر هنوز نتونستید با هم توی یه فضای مناسب حرف بزنید باید این فرصت رو ایجاد کنید. از بزرگترهای معتمد کمک بگیرید. 

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊

📌حتما حتما 

اگه قصدت طلاقه

با وکیل صحبت کن 

نری همینجوری  درخواست طلاق بدی بره تمام اموال شو بنام یکی دیگه کنه اونوقت هیچی دستت و نمیگیره 

با آگاهی جلو برو

میخوام ببینم چقدره که شوهرش داره جلز و ولز می‌کنه این ببخشش

حتما زیاده . که این نقش وکشید 

به مامانم گفت شنبه احضاریه میاد در خونتون

😂😂😂 مامانت باید می‌گفت ههه ترسیدیم 

2706