2703
2553

سلام ، دلم اندازه دنیا گرفته کاش خدا میتونست  بغلم کنه کاش میتونست باهام حرف بزنه ارومم کنه کاش اصن یه قرص فراموشی بود🥺😄😔

شوهرم امروز وسایلمو اورد ، بجز گوشیم ، بعد مامانم زنگ زد بهش که هدفت چیه گفت میخوام ببینم دخترت میخواد زندگی کنه یا نه مامانم گفت چرا نخواد، اونم شروع کرد که اره دفعه اولش نیست من باید تو کافه ها جمعش کنم و بخاطر این گفتم مهرشو ببخشین که تا خاست خطا بکنه بندازمش بیرون من چطور بهش اعتماد کنم شاید خاستم ده روز برم جای دور و کلی بی احترامی دیگه که قلب منو مامانمو اتیش زد 😔 اخه منه بدبخت مگه چیکار کردم که حتی حاضر نشد حرفامو بشنوه بعد برگشته میگه چهارروز به دخترت فرصت دادم که بیاد توضیح بده خب اخه لامصب مگه خودمو کوچیک نکردم زنگ زدم معذرت خاستم مگه بهت نگفتم بیا بریم بیرون حرف بزنیم وقت داری گفتی نه خب منه احمق چیکار کردم بجز دوست داشتنت بقران قلبم انقدرررر درد میکنه انقدر از دنیا سیرم تحمل ندارم به امام حسین هرچی میخواین بگینم اشکال نداره بگین احمقی بگین بچه ای ولییی..... این دلم دل لامصب و زبون نفهمم این چیزا حالیش نیست واسه یه نامرد داره بیقراری میکنه دلم واسه صداش وقتی داشت به ناحق حرف میزد میلرزید اخه خدااااااا گناه من چیه منی که بجز عاشقی کار دیگه ای نکردم منی که قید همه چیزو زدم تا کنارش باشم اخه چرااا

هر کاری میخوای بکن فقط مهریه رو نبخش 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بزرگتر نیس پا درمیونی کنه؟

احتمالا داره ازت زهر چشم میگیره که تکرار نکنی

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2720

هیچ تحمل کن  بعد یمدت خودت سرد میشی اون بیقرار . انقدر میاد دنبالت فقط نصیحت زود نیفتی دنبالش بری . یکم جاتو سنگین کن تا بترسه

این امضا یکی کاربرا بود خیلی قشنگ بود گذاشتم برا اونایی که چشم انتظارن ایشالادفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم :) مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.....

به عنوان خواهر بزرگترت میگم (ناراحت نشو )

خاک تو سرت که خودتو جلوی همچین بیشعوری کوچیکی می‌کنی 

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️

بهش بگو تو عصبانیت حرفی نزنه که بعدا پشیمون شه

حق داره ناراحت باشه ولی نباید انقدر بدبینانه به همه چیز نگاه کنه، یه مدت بهش فرصت بده انشاالله کم کم آروم میشه

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)

بهش نشون نده ترسیدی بهش بگو مخواد طلاق بگیره بیاد تا طلاق بگیرین 

وقتی ببینه تو هم جدی هستی خودش پشیمون میشه الان قصدش ترسوندنته 

البته من بودم به جات دهنشو خوب سرویس میکردم 

2714

مهریه ات چقدره ؟؟

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️

اگه وااااقعا تا این حد بی اعتماد شده که در به در دنبال اینه که مهریتو ببخشی و با یه اشتباهت داره چشمشو رو خوبی های گذشتت میبنده خیلی پافشاری نکن به هیچی

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥

من تاپیک پربازدید شمارو خوندم

عزیز دلم آدم وقتی متاهل میشه،یه سری از کارای مجردیشو باید بزارع کنار مثل کافه های  مختلط که دخترو پسرا میان مثل قلیون کشیدن و خیلی از خط قرمز های طرف مقابل

کارتون درست نبوده اما نه دیگ در این حد که به طلاق کشیده بشه و شوهرتون بگن که مهریتو ببخش اینکار دنبال بهانه بوده

به نظرم برو پیش مشاور و ازش کمک بخواه

بگو که من فقط با دختر خالم رفته بودم تفریح و اصلا کاری به جنس مخالفتی اونجا نداشتم و اینکه به هیچ عنوان مهریتو نبخش چون این آدم اینگار دنبال بهانه بوده وگرنه با یه تذکر و دعوا حل میشد

2706