2737
2739
عنوان

پنهونی ازدواج کردم

81713 بازدید | 491 پست

بچه ها سه ساال پیش پنهونی ازدواج کردم سه سال باهاش زندگی کردم الان که دیگه نیست نشستم به کارام فک میکنم چرا انقد من احمقم اخه چرا . اگه بقیه بفهمن چه کنم . خدا میدونه اینده م چی بشه کاش زندگی همینجا تموم شه 

من تورو یادم نمیره...حتی اگه توی هزارن تناسخ دیگه زنده شم .. باشماره خودت عضو اینجا شدم. اگه امدی خوندی بدون دارم خیلی اذیت میشم بدون تو ..خیلی گریه کردم .استرس گرفتم اضطراب. وسواس فکری میدونی دارو میخورم دکتر میگه باید دارو بخورم افسرده ام🙂 اینا نمیدونن من دارو نمیخوام تورو میخوام بخدا خوب میشم اگه برگردی.. یادته قسم میخوردی نزاری کسی منو اذیت کنه دمت گرم هیچوقت نزاشتی هیشکی اذیتم کنه فقط خودت اذیتم کردی . کاش فقط اذیت میکردی زیر پات لهم کردی ولی عیب نداره من که عادت دارم ولی تو مراقب خودت باش. دلم برات تنگ میشه ولی اگه بدون من خوشی .. گور بابای دل من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد من آب بخورم تا ته شهر باخبر میشن

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
2738
ازدواج سفید؟ 

من ازدواج سفید شنیدم ولی نمیدونم چه جور ازدواجی هست، اگه ممکنه واسم بگو

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
مگه میشه 😐بابا مامان نگفتن کجایی که نمیای خونه؟ یا اجازه نمیخواست؟ 

مامانم ازدواج کرده شوهرش رام نمیداد. به مامانم میگفتم پیش عمومم به عموم میگفتم پیش مامانمم چون قهرن باهم متوجه نمیشدن .  با گواهی فوت بابام دیگه 

من تورو یادم نمیره...حتی اگه توی هزارن تناسخ دیگه زنده شم .. باشماره خودت عضو اینجا شدم. اگه امدی خوندی بدون دارم خیلی اذیت میشم بدون تو ..خیلی گریه کردم .استرس گرفتم اضطراب. وسواس فکری میدونی دارو میخورم دکتر میگه باید دارو بخورم افسرده ام🙂 اینا نمیدونن من دارو نمیخوام تورو میخوام بخدا خوب میشم اگه برگردی.. یادته قسم میخوردی نزاری کسی منو اذیت کنه دمت گرم هیچوقت نزاشتی هیشکی اذیتم کنه فقط خودت اذیتم کردی . کاش فقط اذیت میکردی زیر پات لهم کردی ولی عیب نداره من که عادت دارم ولی تو مراقب خودت باش. دلم برات تنگ میشه ولی اگه بدون من خوشی .. گور بابای دل من
2706