2733
2734

سس مایونزو با آبلیمو و سس هزار جزیره مخلوط کن بریز رو سیب زمینی هات خیلی خوشمزه میشه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از یکی ک الویه‌اش خیلی خوشمزس شنیدم ک شیر میریزه توش

ولی هیچ وقت ریسک نکردم ک بریزم خودم

نمیدونم چرا

درست وسط زندگی نشسته‌ام..غمگین..امیدوار..خسته و ادامه دهنده..و..ادامه دهنده...

آب مرغ رو حتما یه مقدار نگه دارین یکم بریزین توش زیاد نه کم چون اون موقع الویه شل و ول میشه و هویج هم توش بریزید

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
2738
بله چشم عزیزم امتحانش میکنم مرغ روباچی میپزین 

یه دونه پیاز کوچولو بندازین توش باهاش بپزه و بوی زحم مرغ رو بگیره و بعد از اینکه مرغ پخت پیاز رو در بیارید

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
2706