2726

بچه ها باید قبل لیزیک چشم ۶ ماه شماره چشم ثابت باشه درسته ؟ و اینکه آیا درد داره و هزینه شو میشه بگیر کسایی که انجام دادید

قبل از آنکه دل برنجانی کلامت را بسنج تیر رفته بر نمی‌گردد به آغوش کمان ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من فمتو لیزیک انجام دادم پارسال ۱۶ تومن بود بله شماره چشم باید ثابت شده باشه فمتو اصلا درد نداشت&nbs ...

این چه نوعه با لازیک فرق می کنه چون من لازیک انجام دادم من دور نمی دیدم و کمی استکماکم

این چه نوعه با لازیک فرق می کنه چون من لازیک انجام دادم من دور نمی دیدم و کمی استکماکم

منم دور نمیدیدم و آستیگماتیسم بود و یه چشم یه کم تنبلی داشت فمتو لیزیک خیلی بهتر از لیزیک و لازکه چون همون موقع ک عمل کنی کاملا میبینی من شماره ماشینا و میخوندم و لذت می‌بردم من وقتی عمل کردم تا ۲۴ ساعت آبریزش داشت چشمم ،بعدش حتی گاهی گوشی هم دست گرفتم الانم بعد یکسال برگشت نداشته شکر خدا

من فمتو لیزیک انجام دادم پارسال ۱۶ تومن بود بله شماره چشم باید ثابت شده باشه فمتو اصلا درد نداشت&nbs ...

مرسی ♥️♥️♥️

قبل از آنکه دل برنجانی کلامت را بسنج تیر رفته بر نمی‌گردد به آغوش کمان ...
منم دور نمیدیدم و آستیگماتیسم بود و یه چشم یه کم تنبلی داشت فمتو لیزیک خیلی بهتر از لیزیک و لازکه چو ...

عزیزم میشه بگیرکجا رفتی کدوم دکتر منم برم همونجا حتما باید ثابت باشه چشم من ۲۹ سالمه هنوز ثابت نشده دیونهدشدم 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂
عزیزم میشه بگیرکجا رفتی کدوم دکتر منم برم همونجا حتما باید ثابت باشه چشم من ۲۹ سالمه هنوز ثابت نشده ...

عزیزم من دکترم کاظمی مقدم هستش اگر تهرانی سرچ کن ادرس مطبش میاد خیلی دکتر خوبیه من خانوادگی تا حالا  ۷ نفر اقوام چشمشون ایشون عمل کرده و برگشتی نداشته اگر دوست داشتین می تونید برید 

عزیزم من دکترم کاظمی مقدم هستش اگر تهرانی سرچ کن ادرس مطبش میاد خیلی دکتر خوبیه من خانوادگی تا حالا& ...

مطبش کجاست؟

اسمشم میشه بگید؟

دختر منم چشماش خیلی ضعیفه .هر شش ماه که میبریم نمره چشمش بالاتر میره. آخرین بار سه و نبم بود الان دوباره باید ببریمش.حتما بالاترم رفته

2706