2726
عنوان

راهنمایی میخوام

156 بازدید | 7 پست

سلام خانوما.من 24سالمه.از لحاظ ظاهری تعریف شنیدم کارم هم خوبه.اما من خودمو باور ندارم.کادر درمان هستم.البته جدیدا وارد شدم.همکارم از من خوشش اومده اما با مخالفت خونواده مواجهم.ایشون ابراز علاقه میکنه اما نمیدونم راسته یا دروغ.خانواده نمیشناسن و من پیامکی با ایشون در ارتباطم.البته ارتباط معقول.بنظرتون کار بدی کردم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه،فقط اندازه نگهدار

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 
2728

من به هیچ وجه دوستی رو قبول نکردم و ایشون گفتن هدفشون ازدواجه.هر موقع میگن میخان شرایط اوکی بشه جلو بیان من تردیدم بیشتر میشه من همه جوانب رو نسنجیدم و نمیخوام زندگی بدی رو تجربه کنم.از طرفی ارتباط باعث وابستگی میشه.ایشون دوست دخترای زیادی داشتن ولی بنظر آدم خوبی میاد.برعکس من کسی تو زندگیم نبوده.الانم میگن من با اونا دوستی رو تجربه کردم اما به شما درخواست ازدواج دادم.من نه خوشم میاد و نه بدم میاد.اما ایشون میگن من با اخلاقم یکسری از جنبه های خلقی بدش رو تغییر دادم

خیلی باهاش صمیمی نشو 

از اینورم میگی دوس دخترزیادی داشته ممکنه یروزی بهت خیانت کنه 

میگی ادم خوبی بنظر،میاد حتما از رو ظاهرش،گفتی 

از اینورم در حد چت کردنم باهاش صحبت کنی بهش وابسته میشی

ولی خوب بشناسنش امتحانش کن ببین چطور پسریه 

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍