2733
2734
عنوان

کیا بچه هاشون زود به زود تب میکنن

328 بازدید | 5 پست

دوتا بچه کوچیک دارم پسرم ۲ سال ۹ ماه دخترم ۱سال ۶ماه خانوما بچه هام درماه دوبار مریضن بیرون و تو محیطای شلوغ نمیریم شاید هفته یبار خونه مادربزرگی جایی بریم .هر۱۵ روز تب شدید میکنن ..الان سه شب تب دارن دوتایی تاصبح گریه و میکنن بیدار خوابی میکشن خودمم هلاکم پرستاری ازدوتا بچه شربت استا تب میاد پایین ولی اصلا گیج نمیشن ک بخوابن حداقل منم یکم استراحت کنم ...الانم همین نیم ساعت پیش خوابیدن ..الان پسرم دوباره تب داره هی از خواب بیدار میشه نق میزنه راه میوفته اینور اونور ...فردا نوبت دکتر دارن ..نگرانم نکنه چیر بدی باشه .تروخدا دعا کنین ...کسی بوده بچش اینجوزی باشه 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

عزیزم خسته نباشی انشالله همیشه سالم و سلامت باشن 

این ویروس انفولانزا خیلی از بچه ها رو درگیر کرده. روزی نیس که تو نی نی سایت ازین تاپیکا نباشه. خدا به همشون سلامتی بده طفلکیا گناه دارن اذیت میشن 

عزیزم خسته نباشی انشالله همیشه سالم و سلامت باشن  این ویروس انفولانزا خیلی از بچه ها رو درگیر ...

هردوهفته یعنی انفولانزا میگیرن؟

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خسته نباشی انشالله همیشه سالم و سلامت باشن  این ویروس انفولانزا خیلی از بچه ها رو درگیر ...

ممنون عزیزم 

2731

من پسر دو سالم از یکسالگی همینه دو هفته سه هفته یبار تب شدید پنج شش روز که با هیچی کنترل نمیشه و پایین نمیاد حتی سرم و شیاف 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه