2733
2734
عنوان

خانما این کی دستی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 23 پست
اره صبح که می‌تونستم بغلش کنم تو دستم بگیرمش دستم محکم گاز نمی‌گرفت میترسید هم می‌رفت یه گوشه الان ا ...

عادت میکنه  فقط سعی کن بزور نگیریش با محبت کردن سمتت میاد چقدم ک خوشگله 💕

《خشت اول گر نهد معمار کج / تا ثریا می‌رود دیوار کج》 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس هلندی داریم اینقدر خوشگله ماشاءالله لپ گلی هستش یه مدت از قفس میاوردیم بیرون باهامون دوست شده بود خوراکیهامون رو میخورد خیلی باحال بود دیگه یه مدت بخاطر درسامون وکار بیرون مجبور شدیم بیرون نیاریمش الان که در قفس رو باز میکنیم قهر کرده پشتش رو میکنه بیرون نمیاد 

خدایا شکرت
نه بابام برش داشته دست بابامو جوری گاز زده که خون اومده همین امروز خریدمش

هنوز به جای جدیدش عادت نکرده تا یه هفته ممکنه اینطوری باشه از قفس بیرون نیارید بهش استرس و ترس وارد نکنید وقتی میبینید پرخاشگری میکنه اصرار نکنید که رو دستتون بشینه کم کم اول کمی بشین پیش قفسش اروم اروم و بامحبت باهاش صحبت کن بعد آروم آروم با غذا دادن بهش سعی کن دستیش کنی دستی کردنشون حوصله و زمان بر هست

2728
2738
نه بابام برش داشته دست بابامو جوری گاز زده که خون اومده همین امروز خریدمش

اینا خیلی مهربونو حساسن ولی لج باز با زور ب هیچ نتیجه ای نمیرسی بنظرم در قفسشو باز کن ابو غذام براش بزار ولش کن بره هرکجا ک ارامش بیشتری داره ولی محبت کن بهش باهاش حرف بزن این الان احساس دلتنگی داره مثل خودمون اگه از خانواده ای ک توشیم جدا کنن ببرن تو ی خانواده دیگه چ حسو حالی داریم اینام همونن تازه خیلی احساسی ترن