2401
2400

شنیدم ایشون خیلی حاجت میدن ، بیاین قسمشون بدیم به حق قرآنی که تلاوت میکردن برادری کنن در حقمون و حاجت روا مون کنن....

هر کی میخونه اعلام کنه زمانش هم تا جمعه همین هفته

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413
2381

منم‌میخونم 

به نیت شفای لکنت پسرم دعا کنید خانوما🙏🙏🙏💔

میشه  یه صلوات مهمونم کنی 🙏🙏🙏🙏 برام دعا کنید 🌹🌹🌹خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

من یکی میخونم دعا کنید واسم  باردار بشم 

لطفا برای  برآورده شدن حاجتم یک صلوات به نیت امام حسین بفرست. خدا جونم   حاجت همه نینی سایتی ها رو بده حاجت منم بده "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"خدایا شکرت مامان شدم خدایا خیلی دوست دارم یا امام حسین ممنونتم

و من هم

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر⁦🖐🏼⁩💎زیباترین افسانه‌های عاشقانه، مال اوناییه که از همه دیرتر به هم رسیدن💕زیباترین نگرانی‌های پدرانه مال یعقوب بود که سالها انتظار یوسفش رو می‌کشید💗 قشنگترین شهادت سهم اون سرداری شد که سی و نه سال به این دَر و اون دَر زد ولی سرآخر قسمتش شد در بامداد جمعه از پشت سر به دستور مستقیم شیطان بزرگ ترورش کنند💖 و یک روز خواهد رسید که دعای وعجل فرجهم از پایان ذکر صلوات برداشته خواهد شد💚 به امید اون روز قشنگ صبر می‌کنیم و منتظر می‌مونیم: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌼
2392