2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست منم اینکارو میکرد مجردیاش

اما من‌همسرم نمیذاره میگ پس‌من چیم😂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
دوست منم اینکارو میکرد مجردیاش اما من‌همسرم نمیذاره میگ پس‌من چیم😂

اولا که نمیشه ی آدمو تا صبح بغل کرد .همه اینجور نیستن .ی موقع پا میشی میبینی ی متر ا.نورتره .یکی نوشته و خدایی که شوهرموافرید🤣اخه کیسه اب گرم بهشوهر چه ربطی داره.حالا منتظر تاپیکای چند ماه بعدش تحت عناوین خیانت شوهرم /چجوری مکالمات شوهرم. ضبط کنم /و گرفتن مچ شوهرم با منشی فلان باشید .نمیدونم مردم چشونه .انگارهمه بی شوهرن اینا دارن شوهرشو با کیسه آب گرم مقایسه میکنه 🤣🤣

2456
اولا که نمیشه ی آدمو تا صبح بغل کرد .همه اینجور نیستن .ی موقع پا میشی میبینی ی متر ا.نورتره .یکی نوش ...

نه خدا نکنههه چطور دلت میاد اینجوری بگی دوست عزیز🙂

خب ما کنار هم میخوابیم رو تخت ۲ نفره به هرحال شاید بعضیا خوششون نیاد 🥰

من‌ میگم ب شخصه خواستم بذارم همسرم ممانعت کرد🥰

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
نه خدا نکنههه چطور دلت میاد اینجوری بگی دوست عزیز🙂 خب ما کنار هم میخوابیم رو تخت ۲ نفره به هرحال ش ...

عزیزم منظورم با شما نبود عشقم یکی بالا مفتخرانه نوشته بود و خدایی که شوهرم را آفرید.یعنی از بی شوهری گیسهاب گرم بغل میکنید 🤣🤣🤣شقایق فراهانی بهحمید گودرزی چه ربطی داشت 

2714
مگه میشه تو بغل شوهر خوابید من که خوابم نمیبره اینقدر که تکون میخورم میندازتم اونور

ما دوشواری نداریم 😂

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
خیلی سخته خفه میشه ادم😄

بد شد که پس همون پلن بی رو اجرا کن کیسه اب 😂

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍