2410
2404

و خدایی ک شوهرم را افرید 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

کیسه آب گرم شکلک دار باهاش دوست بشید منم یه جغد دارم با26 سال سن باهاش صحبت میکنم 😁

برای آرمان💔   برای آرشام💔   برای آرتین  ❤️           برای دردی که نوشته با عشق به عشق ایران برای میهن🇮🇷❤️

من از گرما فرار میکنم😂😂 بخاری کم کم 

درم باز میذارم قندیل ک بستم میرم زیر پتو آی میچسبهههه خواب

Տℰℒℰℕᗅ ♡ شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤 غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹 مارا جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا...٫:     کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲)
2381

دوست منم اینکارو میکرد مجردیاش

اما من‌همسرم نمیذاره میگ پس‌من چیم😂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی 🙏🙏🙏🙏 برام دعا کنید 🌹🌹🌹خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
دوست منم اینکارو میکرد مجردیاش اما من‌همسرم نمیذاره میگ پس‌من چیم😂

اولا که نمیشه ی آدمو تا صبح بغل کرد .همه اینجور نیستن .ی موقع پا میشی میبینی ی متر ا.نورتره .یکی نوشته و خدایی که شوهرموافرید🤣اخه کیسه اب گرم بهشوهر چه ربطی داره.حالا منتظر تاپیکای چند ماه بعدش تحت عناوین خیانت شوهرم /چجوری مکالمات شوهرم. ضبط کنم /و گرفتن مچ شوهرم با منشی فلان باشید .نمیدونم مردم چشونه .انگارهمه بی شوهرن اینا دارن شوهرشو با کیسه آب گرم مقایسه میکنه 🤣🤣

2407