2733
2739

تو کلینیک هستیا هستن و من وقت عمل گرفتم ازشون ولی فقط فیلم های اینستاگرامشونو دیدم الان یکم تردید دارم

کسی هست با این دکتر عمل کرده باشه؟

لطفا اگه عمل کردین یا میشناسین این دکتر و جوابمو بدین ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بایدقشنگ تحقیق کنی از فیلم اینستا که نمیشه ادم خودشو بسپره به تیغ  خوب تحقیق کن بعدا وقت بگیر

اره حس میکنم عجله کردم ولی هنوز دوماه وقت دارم تاروزعمل

شما نمیشناسی این دکتر رو؟

2731

من بالاخره دیروز عمل کردم بسییییییییار عمل سخت و سنگینیه به هیچ کس توصیه نمیکنم مثل چی پشیمونم و درد دارم دیروز که مرگ و به چشم دیدم ولی امروزم افتضاح درد دارم حتی دسشویی نمیتونم برم خیلی پشیمونم فقط دارم دعامیکنم زودتر خلاص بشم از این همه درد

من بالاخره دیروز عمل کردم بسییییییییار عمل سخت و سنگینیه به هیچ کس توصیه نمیکنم مثل چی پشیمونم و درد ...

مبارک باشه🌺 به این فکر کن که چقدر خوش هیکل شدی! درد میگذره! میکن بخور چند روز اول رو❤️❤️❤️

مبارک باشه🌺 به این فکر کن که چقدر خوش هیکل شدی! درد میگذره! میکن بخور چند روز اول رو❤️❤️❤️

مرسی عزیزم ممنون دوهفته بیشتره که از عملم میگذره خداروشکر دردی ندارم فقط ورم دارم مرسی از همدردیت🙏💕😘

من بالاخره دیروز عمل کردم بسییییییییار عمل سخت و سنگینیه به هیچ کس توصیه نمیکنم مثل چی پشیمونم و درد ...

سلام عزیزم پیش دکتر تولیت عمل شدید؟راضی بودید؟تو رو خدا اگر دیدید جواب بدید من ۳شنبه عمل ابدو دارم پیشش

برای سلامتی و حاجت روایی من یه صلوات برام میفرستی؟  
2738

عزیزم میشه لطف کنی  منو راهنمایی کنی درباره ابدو شکم

من تصمیم گرفتم اسن عمل و انجام بدم اما از کامنت شمل یکم تزسیدم واقعا دردش خیلییی زیاده؟؟؟؟

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
سلام عزیزم پیش دکتر تولیت عمل شدید؟راضی بودید؟تو رو خدا اگر دیدید جواب بدید من ۳شنبه عمل ابدو دارم پ ...

عزیزم بسلامتی بری بیای فکرکنم پیامت و دیر دیدم بله من خیلی راضی ام اندامم فوق العاده زیبا شده تاحدی که هرلباس زشتی ام بپوشم بازم بهم میاد همه تعریف میکنن ازم 

عزیزم میشه لطف کنی  منو راهنمایی کنی درباره ابدو شکم من تصمیم گرفتم اسن عمل و انجام بدم اما از ...

عزیز دردش زیاده ولی بیشتر عوارض بیهوشی و داروها و پوشیدن شکم بند با کلی پوشک داخلش خوب کلافه کننده اس ولی به مرور زمان که خوب میشی میفهمی ارزش داشته اون سختی ها من خیلی اعتمادبنفسم بالا رفته و راحت هرچی دلم می‌خواد می‌خرم و میپوشم که آرزوم بوده

من شکمم خیلی بزرگ و افتاده بود برای من این عمل واجب بود واقعا

عزیز دردش زیاده ولی بیشتر عوارض بیهوشی و داروها و پوشیدن شکم بند با کلی پوشک داخلش خوب کلافه کننده ا ...

بنظرم از دکتر مشورت بگیر که ببین اصلا نیازه عمل کنی یانه

اگه واجب باشه برات ارزش سختی رو داره من از اول بهمن ماه پارسال عمل کردم و هنوز ورم دارم ولی بازم تو این چندماهه حال کردم با اندامم و خیلی خوشحالم

عزیز دردش زیاده ولی بیشتر عوارض بیهوشی و داروها و پوشیدن شکم بند با کلی پوشک داخلش خوب کلافه کننده ا ...

گلم دردش از سزارین بیشتره؟؟؟

و اینکه چند روز درد داری

گلم دردش از سزارین بیشتره؟؟؟ و اینکه چند روز درد داری

نه بیشتر نیست فقط روز اول بخاطر جابجایی روی تخت بیمارستان و تعویض پانسمان دردش بیشتره ولی فرداش بیای خونه مثل سزارینه فقط سرساعت مسکن مصرف کن درد شروع نشه بعداز سه روز که گن و تن میکنی و ریه هات باز میشن و میتونی راحت غذا بخوری دیگه تمومه سختیش بقیه اش قابل تحمله فقط حتما چندروز کمک لازم داری باید یه نفر ۲۴ ساعته پیشت باشه حتما

نه بیشتر نیست فقط روز اول بخاطر جابجایی روی تخت بیمارستان و تعویض پانسمان دردش بیشتره ولی فرداش بیای ...

شما کجا عمل کردی و اینکه هزینه ات چقدر شد 

ممنونم که جواب میدی

2706