2733
2734
عنوان

چرا هیچکس توزندگیم خوب و صادق نیس

150 بازدید | 13 پست

ازبس همه بد شدن منم افسرده و عصبی شدم دیگه غیرقابل تحمل شده واسم اطرافیانم 

تنها شدم خیلی تنهااا 

شوهرم دروغگو و ....دیگه نگم کل تاپیکام درمورد شوهرمه 

دلم خوش بود به خانوادم ،ولی ازبس زندگیه خانوادم بد شده ک یکی دوساعت ميرم خونه مادرم خوش باشم میبینم مامانم نشسته فقط مدام چشمش به گوشیه نمیدونم به کی پیام میده چیکارمیکنه بابامم ک همش خابه

هیچکس و ندارم نه دوستی نه کسی نفرت پیداکردم از زندگیم

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز از دیشب تپش قلب دارم حالم بده صدای آقایی داخل کوچه شنیدم میگفت سرش نذاشت ببرم گفت خودش با قرص م ...

دوس دارم دخترمو هم بردارم دور از آدما زندگی کنم. نمیتونم تحمل کنم رفتارای همه برام غیرقابل تحمل شده

2728
دوس دارم دخترمو هم بردارم دور از آدما زندگی کنم. نمیتونم تحمل کنم رفتارای همه برام غیرقابل تحمل شده

من به جای فرار دخترم جوری تربیتش میکنم متکی به هیچکس نباشه مستقل و امنیت شغلی تامین 

این بهترین هدیه که ب دخترت بدی

❤اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
من به جای فرار دخترم جوری تربیتش میکنم متکی به هیچکس نباشه مستقل و امنیت شغلی تامین  این بهتری ...

اره درسته ولی تنهایی خیلی عذابه اینکه نتونی دودیقه بایکی درودل کنی و بفهمه دردت چیه به حرفات گوش بده

فک کن ما میریم خونه مادرم ،بابام یه طرف ميخابه مامانم یه طرف یا بادرسای خواهرم مشغوله یاباگوشی،  شوهرم ک هیچی ۲۴ساعته باگوشیه 

2738
اره درسته ولی تنهایی خیلی عذابه اینکه نتونی دودیقه بایکی درودل کنی و بفهمه دردت چیه به حرفات گوش بده ...

همه دقیقا مشکل شما دارن.من وقت تنهایم با دخترم پر کردم 

❤اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
همه دقیقا مشکل شما دارن.من وقت تنهایم با دخترم پر کردم 

منم دیگه اطرافیان به هیچ دردم نمیخورن ازاین به بعد الویتم فقط دخترمه

منم دیگه اطرافیان به هیچ دردم نمیخورن ازاین به بعد الویتم فقط دخترمه

ای خواهر منم دلم خونه 

از یه طرف مادرشوهرم گیر داده به شوهرم بیا منو ببر ترکیه دلم میخواد برم زنیکه میبینه من حامله ام حالم خوب نیست یکسره درد امونمو بریده ها ولی چون اعتقاد داره شوهرم منو دوست نداره و داره با من عذاب میکشه این کارا رو میکنه زندگیه منو جهنم کنه برام به بقیه هم اینو ثابت کنه 

از اون طرفم مادرم چون میدونه اینا اذیتم میکنن شوهرمم پشتم نیست الکی الکی قهر کرده پدر منو تو این بارداری دربیاره که من بشم درس عبرت واسه خواهر و برادرام خدا لعنت کنه همه رو هر کس یه جوری دنبال عوضی بازیه برای خودش مخصوصا که فکر کنن بهشون محتاجی 

خدا همیشه محتاج و درمونده نگهشون داره انشاالله

ای خواهر منم دلم خونه  از یه طرف مادرشوهرم گیر داده به شوهرم بیا منو ببر ترکیه دلم میخواد برم ...

عزيزم این‌روزا دیگه همه به فکرخودشونن