2726

ارشگر گفت ۱۷۰۰ .بنظرتون ارزشش رو داره 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

اگه تپلی و صورتت گرده نکن خوب نمیشه

موهات درسته لخت میشه ولی میچسبه به کف سرت و پف نداره صورت خیلی قلمبه میشه

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

خواهرم موهاشو کراتین کرد خیلی ریزش پیدا کرد.

بعدشم رشد میکنه هی باید ترمیم کنی

به نظرم هر مویی با هر حالتی زیبایی خودش رو داره

ای جان😍 تو فقطططط چرخ بزن در من و دل را بتکان😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا بهت گفت یک میلیون و ۷۰۰؟؟

من مو هام تا گردنم بود یک میلیون و ۸۰۰ دادم اردیبهشت ماه برای کراتین.

از موادش مطمعن شو بعد انجام بده.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
خیلی قشنگه ولی واقعا معایبم داره اگه خیلی وحشتناک وز و خشک نیستی نکن

.ن موهام خوبه ..چهار ماه پیش احیا کردم 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
وای اصلااااااا نرو  موهات خیلی قشنگه

جدی میگی ؟خودمم دولم همش میگم پول اضافه .همونو برم برا پوستم فکنم واحب تره

این خودش با یه سشوار حسابی کراتینه میشه که    

اره همینطوره ..ولی نمیدونم چرا یک کرمی تو وجودم فعال شده هی میگ کراتین کن 

واقعا بهت گفت یک میلیون و ۷۰۰؟؟ من مو هام تا گردنم بود یک میلیون و ۸۰۰ دادم اردیبهشت ماه برای کراتی ...

ببخشید اون دیگ خیلی فضایی گرفته ازتون ..این تضمینی انجام میده 

کراتینه باعث ریزش مو میشه  اگر پروتئینه کنی بهتره هم لخت میشن موهات و هم تقویت میشن موهات هم ا ...

پروتیین رو گفت ۸۰۰ ...ولی میگه همش ۳۰ درصد صاف میشه 

2706