2726
عنوان

یا حضرت زینب

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 32 پست
عزیزم تهمت واقعا بده چطور از خدا  نمیترسن چنین کسانی،خدا به دلت آرامش بده و تقاصت رو بگیره  ...

ممنونم  آره فکر کن یه زن ۷۰ ساله با دختر ۴۰ سالش تهمت بهم زدن نمیتونم فراموش کنم خیلی حرفاشون بد بود اصلا نتونستن چیزی بگم یک لحظه قفل کردم از اینهمه وقاحت یک زن ۷۰ ساله خدا فقط میتونه کمکم کنه

ان شاءالله خواهرت حالش خوب بشه توکل برخدا 

خدایا شکرت
ممنونم  آره فکر کن یه زن ۷۰ ساله با دختر ۴۰ سالش تهمت بهم زدن نمیتونم فراموش کنم خیلی حرفاشون ب ...

بهش فکر نکن و خودت رو عذاب نده با خیال راحت بسپار بخدا، ممنون عزیزم که برای خواهرم دعا میکنی من مطمئنم خدا به واسطه دعاهای شما به ما نگاه می‌کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین تهمت ناروا خیلی بده شاید خیلی چیزها از خاطر ادم برا اما چنین چیزی  خیلی بده دلم بدجور شکست ...

یکی از تهمت هایی که بهم زده شد، این بود که من به همسایمون پول قرض دادم، خانمه شب و روز خونه ما بود، پول رو که گرفتن قرار بود 10روزه پس بدن، موعد رسید پول رو ندادن، هی امروز فردا میکردن... زنه وشوهره اختلاف داشتن زنه قهر کرد رفت خونه باباش، زنگ میزد بمن گریه میکرد بچه هام شام وناهار ندارن تو رو خدا واسشون غذا ببر، به زنه میگفتم پولو بده میگفت از شوهرم بگیر، شوهره میگفت بمنچه دادی به دوستت از اون بگیر منم این وسط گیر کرده بودم، یه روز یکی ازهمسایه ها اومد بهم گفت فلانی یارو که بهش پول قرض دادی برگشته سر زندگیش توی محل چو انداخته که تو به شوهرش گفتی زنتو طلاق بده بیا منو بگیر 😕 و من بخاطر این دختر قهر کردم و زندگیمو این خراب کرده،هروقت میرفتم در خونه هی میگفتن امشب برات واریز میکنم،چن روز دیگه واریز میکنم حقوق نکرفتم منم رفتم محل کار شوهرش بمن گفته بودن مهندس رفتم دیدم اونجا خدمه س، آدرس اتاقش گرفتم به آشپزخونه هدایتم کردن، جلو رییسش سفته بردم امضا کرد که هفته دیگه پولو میده منم همون روز رفتم سفته گذاشتم اجرا  میدونستم دبه در میاره پولو نمیده،بهش گفتم بخاطر تهمت هایی که بمن زدید کاری میکنم24ساعت بمونی بازداشتگاه وهمین کارم کردم، حکم جلبش گرفتم وبا مامور  رفتم محل کارش گرفتمش، چون شبانه اسباب کشی کرده بودن، الان بعده 5سال  زنش داره از دوستای مشترک سراغمو میگیره بیاد واسه حلالیت چون خدا بهش یه بچه کند ذهن وفلج داده میگه از نفرین منه  آواره وبدخت شدن و توی یه اپارتمان45متری باسه تا بچه زندگی میکنن، شوهرش از کار بیرون کردن، با یکی تصادف کردن ماشین فروختن دیه دادن وبه نون شب محتاجن ، دخترش رو که 15سالش بود شب تاسوعا با یه پسر توی خونه گرفتن 

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤

انشالله ک خوب میشه

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2728

انشالله خوب میشه عزیزم دعای مشلول بخونین هدیه به اقا امام حسین و حضرت ابوالفضل ع یکیشم بخاطر خدا بخون سه تابخون حله ایه الکرسی بخون فوت کن روخواهرت

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
وای. چقدر بود پولت؟ عجب ادمهایی

5میلیون. جالب اینجاست تو پاسگاهی که رفتم حکم جلب سیار گرفتم  کامپیوتر نشونم داد  8 پرونده نبسته داشت که کلاهبرداری کرده بودن و طرفی که شکایت کرده بود دیگه حال نداشته دنبال شکایت رو بگیره،ولی من کم نیاوردم و دنبال شکایت رو گرفتم بهم گفتن این زن و شوهر هر دو کلاهبردار هستن  رییس پاسگاه میشناختشون 

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
عجب شارلاتان هایی بودن اینا

خدا  ازشون نگذره. میدونم زنه با نقشه اومد بامن دوست شد، بماند از سوپری محله به اسم من چقدر قرض بالا آورن من معرفیشون کردم چه میدونستم کلاه بردارن، بمن گفتن چندماه یبار حقوق میگیریم بدهی رو من تسویه کردم الهی خیر و خوشی خودش و زنش نبینن،زنه از فامیلم که بوتیک داره لباس قسطی واسه خودش ودخترش آورد  اونم پس ندادن یارو اومد در خونمون پولش رو از من خواست من تسویه کردم از مغازه رفیقم واسه شوهرش وپسرش کابشن ولباس زمستونی آوردن اونم تسویه نکردن  داداشم قرضشو صاف کرد.. زنه با نقشه بامن دوست شده بود خودشو بمن نزدیک کنه که تیغم بزنه به قرآن اینقد مواد خوراکی برنج و گوشت وماکارونی ازخونمون بهش دادم کوفتش بشه به حق قرآن مال یتیم که با نقشه بری بگیری بخوری از گوشت سگ حرومتره،تا آخر عمرم نه دوستم نه شوهر بی شرفش رو حلال نمیکنم آبرومو بردن آبروشون از این بدتر بره  

یکی از تهمت هایی که بهم زده شد، این بود که من به همسایمون پول قرض دادم، خانمه شب و روز خونه ما بود، ...

خدای من ترس از خدا ندارن اما عزیز دلم سعی کن ببخشیش خودت آرامش می‌گیری .

یکی از تهمت هایی که بهم زده شد، این بود که من به همسایمون پول قرض دادم، خانمه شب و روز خونه ما بود، ...

چقدر بود پولت ؟ آخرش دادن ؟ 

یعنی زبونم قفل میشه وفتی میبینم تهمت ناروا به یه زن میزنن اونم چیزی که خدا داره میبینه وای اینا از خدا نمیترسن به منم تهمت ناموسی زدن منی که تبپ و قیافمو ببینی ساده مرتب تمیز جوری رفتار کردم کسی نتونه نگاه چپ بندازه اونوقت خودشون رو ببینی دختره که مثل عقده ایها روسریش رو میندازه رو گردنش تو خیابون راه میره و..... نمیخام بازتر کنم خدا شاهده اینقدر رو حرام وحلال حساسم روسریم از سرم نمیفته یادم نمیاد با ارایش رفته باشم بیرون 

ان شاءالله خدا هم دل منو شاد کنه

خدایا شکرت
چقدر بود پولت ؟ آخرش دادن ؟  یعنی زبونم قفل میشه وفتی میبینم تهمت ناروا به یه زن میزنن اونم ...

5میلیون،بالاتر جریانو گفتم شوهرشو شکایت کردم، فامیل نزدیکم قاضی بود کل ماجرا رو  واسش تعریف کردم اونم حکم جلبش رو اول داد چون اسباب کشی کرده بود آدرسش رو نداشتم.دفعه دوم حکم جلب سیار رو گرفتم  رفتم محل کارش  دستگیرش کردن، بدو بدو تو خیابون خلاف جهت ماشین پلیس میرفت فقط کاش ازش فیلم میگرفتم😂😂😂😂خیلی ضایع بود، گرفتن دادن بازداشتگاه پاسگاه 24ساعت بازداشت بود، قاضی گفت اگه تا ساعت 12 پولو واریز نکنید میدیدم زندان  ساعت 11و30 زنش پولو واریز کرد بحساب دادگاه و آزادش کردن... ان شاءالله کسی که تهمت میزنه وآبروی کسی رو میبره خدا به سر خانواده و زن وبچه هاشون بیاره،خدا رو سیاهشون کنه..چوب خدا صدا نداره  

2706